- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Raraunga
UNR5225,26,27.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $0.209 | $0.21 |
| 200+ | $0.084 | $16.80 |
| 500+ | $0.081 | $40.50 |
| 1000+ | $0.079 | $79.00 |
UNR522600L Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Panasonic Electronic Components - UNR522600L, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Panasonic Electronic Components - UNR522600L
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Panasonic |
| Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) | 20 V |
| Utu Utu (Max) @ Ib, Ic | 80mV @ 2.5mA, 50mA |
| Momo Pukapuka | NPN - Pre-Biased |
| Pūrere Pūrere Whakarato | SMini3-G1 |
| Raupapa | - |
| Resistor - Base (R1) | 4.7 kOhms |
| Mana - Max | 150 mW |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Paa / Case | SC-70, SOT-323 |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Tuhinga - Te whakawhiti | 200 MHz |
| DC Ripa o Naianei (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 100 @ 50mA, 5V |
| I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) | 1µA (ICBO) |
| I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) | 600 mA |
| Tau hua hua | UNR5226 |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Panasonic Electronic Components UNR522600L.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | UNR521V00L | UNR521T00L | UNR521N00L | UNR521W00L |
| Kaihanga | Panasonic Electronic Components | Panasonic Electronic Components | Panasonic Electronic Components | Panasonic Electronic Components |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) | - | - | - | - |
| I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) | - | - | - | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Tuhinga - Te whakawhiti | - | - | - | - |
| Momo Pukapuka | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Raupapa | - | - | - | - |
| DC Ripa o Naianei (hFE) (Min) @ Ic, Vce | - | - | - | - |
| Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) | - | - | - | - |
| Resistor - Base (R1) | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Utu Utu (Max) @ Ib, Ic | - | - | - | - |
| Mana - Max | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
Tangohia a UNR522600L PDF Datasheets me Panasonic Electronic Components tuhinga mo UNR522600L - Panasonic Electronic Components.
UNR521NJ01FXPanasonic
UNR52A1G0LS0Panasonic
UNR521NPanasonic
UNR52A1G0L+Panasonic
UNR52A1G0LSOPanasonic
UNR52A1G0LS0+Panasonic
UNR52A1G01CAPANASOINCKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.