- Jess***Jones
- 2026/04/17
Kei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $39.091 | $39.09 |
CY-191VB-P-Z-Y Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Panasonic Industrial Automation Sales - CY-191VB-P-Z-Y, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Panasonic Industrial Automation Sales - CY-191VB-P-Z-Y
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Panasonic |
| Tuhinga o mua | 12V ~ 24V |
| Raupapa | CY-100 |
| Mahinga Whakaaro | Retroreflective |
| Te Whakaaro Tae | 78.7' (2m) 6.6' |
| Wā Whakautu | 1ms |
| Pūhera | Box |
| Whirihoranga Whakaputa | PNP - Open Collector |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | -25°C ~ 55°C |
| Maama Maama | Red LED |
| Tiaki Ingoa | IP67 |
| Mahinga Hononga | Connector, M12, 4POS |
| Raina Tae | - |
| Tau hua hua | CY-191 |
| Momo Whakatika | - |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS Compliant |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.49.8000 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Panasonic Industrial Automation Sales CY-191VB-P-Z-Y.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | CY-191B-P-Z-Y | CY-191VA-P-Z-Y | CY-191VB-P-Y | CY-192B-P-Z-Y |
| Kaihanga | Panasonic Industrial Automation Sales | Panasonic Industrial Automation Sales | Panasonic Industrial Automation Sales | Panasonic Industrial Automation Sales |
| Raina Tae | - | - | - | - |
| Te Whakaaro Tae | - | - | - | - |
| Whirihoranga Whakaputa | - | - | - | - |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Tuhinga o mua | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Momo Whakatika | - | - | - | - |
| Wā Whakautu | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Mahinga Whakaaro | - | - | - | - |
| Maama Maama | - | - | - | - |
| Mahinga Hononga | - | - | - | - |
| Tiaki Ingoa | - | - | - | - |
Kaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.