- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Ngā Rauemi
AQY221Fx2V.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $3.168 | $3.17 |
| 10+ | $3.168 | $31.68 |
| 30+ | $3.168 | $95.04 |
| 200+ | $1.226 | $245.20 |
| 500+ | $1.183 | $591.50 |
| 1000+ | $1.162 | $1,162.00 |
AQY221FR2V Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Panasonic - AQY221FR2V, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Panasonic - AQY221FR2V
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Panasonic |
| Ngaohihi - Tae | 0V ~ 40V |
| Momotuhi - Whakauru | 1.3VDC |
| Kāhua Whakamutunga | SMD (SMT) Tab |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 4-SSOP |
| Raupapa | PhotoMOS™ AQY |
| Packaging | Tube |
| Paa / Case | 4-SMD (0.175", 4.45mm) |
| Momo putanga | AC, DC (RF) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Ētahi Ingoa | 255-2683 |
| Whakaoho-a-Whenua (Max) | 1.25 Ohms |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 2A (4 Weeks) |
| Te Tae Kaituku Taeke | 16 Weeks |
| Taumahi Kaute | 250mA |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Whakaahuatanga Taipitopito | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 4-SMD (0.175", 4.45mm) |
| Takahanga | SPST-NO (1 Form A) |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Panasonic AQY221FR2V.
| Huanga hua | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | AQY221FR2VY | AQY221FR2VW | AQY221FR2V1Y | AQY221FN2VW |
| Kaihanga | Panasonic Electric Works | Panasonic Electric Works | Panasonic Electric Works | Panasonic Electric Works |
| Momotuhi - Whakauru | - | - | - | - |
| Te Tae Kaituku Taeke | - | - | - | - |
| Packaging | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Momo putanga | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Ngaohihi - Tae | - | - | - | - |
| Kāhua Whakamutunga | - | - | - | - |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | - | - | - | - |
| Taumahi Kaute | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Whakaahuatanga Taipitopito | - | - | - | - |
| Ētahi Ingoa | - | - | - | - |
| Whakaoho-a-Whenua (Max) | - | - | - | - |
| Takahanga | - | - | - | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | - | - | - | - |
Tangohia a AQY221FR2V PDF Datasheets me Panasonic tuhinga mo AQY221FR2V - Panasonic.
AQY221B7Panasonic
AQY221N1Panasonic
AQY221FR2V1YPanasonic Electric WorksSSR RELAY SPST-NO 250MA 0-40V
AQY217SXPanasonic
AQY221FN2V1YPanasonic Electric WorksSSR RELAY SPST-NO 120MA 0-40V
AQY221NNAIS
AQY221EHNAIS
AQY221B8NAIS
AQY219SXC09PANASON
AQY221N2NAISKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.