- Jess***Jones
- 2026/04/17
Raraunga
AM5(QV) Switches.pdfAM51666D63N-A Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Panasonic Electric Works - AM51666D63N-A, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Panasonic Electric Works - AM51666D63N-A
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Panasonic |
| Whakaaetanga Ngaohiko - DC | 125 V |
| Whakaaetanga Ngaohiko - AC | 125 V |
| Kāhua Whakamutunga | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Whakawhiti Mahinga | Off-Mom |
| Raupapa | AM5 |
| Whakaputa Mana | 30gf |
| Pretravel | 0.125" (3.2mm) |
| Pūhera | Bulk |
| Overtravel | 0.055" (1.4mm) |
| Tae Mahi | -25°C ~ 105°C |
| Tūnga Mahi | 0.815" (20.7mm) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Te Kaha Mahi | 180gf |
| Momo Tae | Chassis Mount |
| Te Mahi Momo | 10,000,000 Cycles |
| Tiaki Ingoa | - |
| Ngā āhuatanga | Cadmium Free |
| Te Oranga Rawa | 100,000 Cycles |
| Mahinga rereke | 0.040" (1.0mm) |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 16A (AC), 600mA (DC) |
| Takahanga | SPST-NO |
| Tau hua hua | AM51666 |
| Momo Kaihoko | Lever, Roller |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9040 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Panasonic Electric Works AM51666D63N-A.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | AM51666D53N-A | AM51666A63N-A | AM51666D73N-A | AM51666C63N-A |
| Kaihanga | Panasonic Electric Works | Panasonic Electric Works | Panasonic Electric Works | Panasonic Electric Works |
| Kāhua Whakamutunga | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Whakaaetanga Ngaohiko - DC | - | - | - | - |
| Momo Kaihoko | - | - | - | - |
| Mahinga rereke | - | - | - | - |
| Overtravel | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Ngā āhuatanga | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Tiaki Ingoa | - | - | - | - |
| Pretravel | - | - | - | - |
| Takahanga | - | - | - | - |
| Whakaputa Mana | - | - | - | - |
| Te Kaha Mahi | - | - | - | - |
| Whakaaetanga Ngaohiko - AC | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Whakawhiti Mahinga | - | - | - | - |
| Te Oranga Rawa | - | - | - | - |
| Tūnga Mahi | - | - | - | - |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Te Mahi Momo | - | - | - | - |
Tangohia a AM51666D63N-A PDF Datasheets me Panasonic Electric Works tuhinga mo AM51666D63N-A - Panasonic Electric Works.
AM51666D53N-APanasonic Electric WorksSWITCH SNAP ACT SPST-NO 16A 125V
AM51666C63N-APanasonic Electric WorksSWITCH SNAP ACT SPST-NO 16A 125V
AM51665D63N-APanasonic Electric WorksSWITCH SNAP ACT SPST-NO 16A 125V
AM51666A53N-APanasonic Electric WorksSWITCH SNAP ACT SPST-NO 16A 125V
AM5345SH23HLAMD
AM52130D63-APanasonic Electric WorksSWITCH SNAP ACT SPST-NO 21A 250V
AM51666C73N-APanasonic Electric WorksSWITCH SNAP ACT SPST-NO 16A 125V
AM51666A73N-APanasonic Electric WorksSWITCH SNAP ACT SPST-NO 16A 125V
AM51666C53N-APanasonic Electric WorksSWITCH SNAP ACT SPST-NO 16A 125V
AM51666D73N-APanasonic Electric WorksSWITCH SNAP ACT SPST-NO 16A 125V
AM51666A63N-APanasonic Electric WorksSWITCH SNAP ACT SPST-NO 16A 125V
AM51665D73N-APanasonic Electric WorksSWITCH SNAP ACT SPST-NO 16A 125V
AM52-0024TR
AM5201B+AMEDIA
AM5301GROHS
AM524MEALOGICS
AM5301SAM
AM520B1554Anatech Electronics Inc.520 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTERKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.