- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Raraunga
2SD1328 Datasheet.pdf2SD132800L Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Panasonic Electronic Components - 2SD132800L, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Panasonic Electronic Components - 2SD132800L
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Panasonic |
| Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) | 20 V |
| Utu Utu (Max) @ Ib, Ic | 400mV @ 20mA, 500mA |
| Momo Pukapuka | NPN |
| Pūrere Pūrere Whakarato | Mini3-G1 |
| Raupapa | - |
| Mana - Max | 200 mW |
| Paa / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | 150°C (TJ) |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Tuhinga - Te whakawhiti | 200MHz |
| DC Ripa o Naianei (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 200 @ 500mA, 2V |
| I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) | 100nA (ICBO) |
| I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) | 500 mA |
| Tau hua hua | 2SD1328 |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Panasonic Electronic Components 2SD132800L.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | 2SD13280SL | 2SD13280TL | 2SD13280RL | 2SD1347T-AE |
| Kaihanga | Panasonic Electronic Components | Panasonic Electronic Components | Panasonic Electronic Components | onsemi |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Mana - Max | - | - | - | - |
| I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) | - | - | - | - |
| I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) | - | - | - | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Utu Utu (Max) @ Ib, Ic | - | - | - | - |
| DC Ripa o Naianei (hFE) (Min) @ Ic, Vce | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tuhinga - Te whakawhiti | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Momo Pukapuka | - | - | - | - |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
Tangohia a 2SD132800L PDF Datasheets me Panasonic Electronic Components tuhinga mo 2SD132800L - Panasonic Electronic Components.
2SD1328-SPanasonic
2SD1328-(TX)Panasonic
2SD1328-RPanasonic
2SD1328-R(TX)Panasonic
2SD1328Panasonic
2SD13280HLPanasonic
2SD1321MAT
2SD1347HGF
2SD1328-S(TX)PAN
2SD1328SLPANKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.