- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Raraunga
MMBT3904.pdfHoahoa PCN / Tohu
Resin Hardener 02/Jul/2013.pdfHuihuinga PCN / Takenga
Multiple Parts 01/Apr/2022.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 20+ | $0.008 | $0.16 |
| 200+ | $0.006 | $1.20 |
| 600+ | $0.005 | $3.00 |
| 3000+ | $0.005 | $15.00 |
| 9000+ | $0.004 | $36.00 |
| 21000+ | $0.004 | $84.00 |
MMBT3904,215 Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Nexperia USA Inc. - MMBT3904,215, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Nexperia USA Inc. - MMBT3904,215
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Nexperia |
| Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) | 40 V |
| Utu Utu (Max) @ Ib, Ic | 300mV @ 5mA, 50mA |
| Momo Pukapuka | NPN |
| Pūrere Pūrere Whakarato | TO-236AB |
| Raupapa | Automotive, AEC-Q101 |
| Mana - Max | 250 mW |
| Paa / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | 150°C (TJ) |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Tuhinga - Te whakawhiti | 300MHz |
| DC Ripa o Naianei (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 100 @ 10mA, 1V |
| I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) | 50nA (ICBO) |
| I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) | 200 mA |
| Tau hua hua | MMBT3904 |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Nexperia USA Inc. MMBT3904,215.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | MMBT3904-13 | MMBT3904-7-F-52 | MMBT3904-7-F | MMBT3904-7 |
| Kaihanga | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated |
| Momo Pukapuka | - | - | - | - |
| Tuhinga - Te whakawhiti | - | - | - | - |
| I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Mana - Max | - | - | - | - |
| Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| DC Ripa o Naianei (hFE) (Min) @ Ic, Vce | - | - | - | - |
| Utu Utu (Max) @ Ib, Ic | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) | - | - | - | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
Tangohia a MMBT3904,215 PDF Datasheets me Nexperia USA Inc. tuhinga mo MMBT3904,215 - Nexperia USA Inc..
MMBT3904-7-G-88Diodes Incorporated
MMBT3904 1ESTMicroelectronics
MMBT3904-7-04-FDiodes Incorporated
MMBT3904-7-GDiodes Incorporated
MMBT3904(T1A)STMicroelectronics
MMBT3904-7-09-FDiodes Incorporated
MMBT3904 C3HCJ
MMBT3904 T/RPANJIT
MMBT3904 BQCJ
MMBT3904(1AM)CJ
MMBT3904 XINKEKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.