- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Raraunga
RGP30x Datasheet.pdfNga korero taiao
RoHS Statement.pdfRGP30M Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau NTE Electronics, Inc - RGP30M, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki NTE Electronics, Inc - RGP30M
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | NTE Electronics, Inc. |
| Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te | 1.3 V @ 3 A |
| Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) | 1000 V |
| Hangarau | Standard |
| Pūrere Pūrere Whakarato | DO-201AD |
| Tere | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Raupapa | RGP30 |
| Te Whakaora Whakaora (trr) | 500 ns |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Paa / Case | DO-201AD, Axial |
| Pūhera | Bag |
| Te Mahinga Mahi - Ngaru | - |
| Momo Tae | Through Hole |
| I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr | 5 µA @ 1000 V |
| I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) | 3A |
| Capacitance @ Vr, F | 60pF @ 4V, 1MHz |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS kore he ture |
| ECCN | EAR99 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki NTE Electronics, Inc RGP30M.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | RGP30MHE3/73 | RGP30M-E3/73 | RGP30ML-6888E3/72 | RGP30M-E3/54 |
| Kaihanga | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | Vishay General Semiconductor - Diodes Division |
| Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) | - | - | - | - |
| Te Whakaora Whakaora (trr) | - | - | - | - |
| Hangarau | - | - | - | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Te Mahinga Mahi - Ngaru | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Capacitance @ Vr, F | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) | - | - | - | - |
| Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te | - | - | - | - |
| Tere | - | - | - | - |
Tangohia a RGP30M PDF Datasheets me NTE Electronics, Inc tuhinga mo RGP30M - NTE Electronics, Inc.
RGP30MDiotec SemiconductorDIODE GEN PURP 1KV 3A
RGP30KDiotec SemiconductorDIODE GEN PURP 800V 3A DO201Kaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.