- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Raraunga
NTE6354-6365 Datasheet.pdfNga korero taiao
RoHS Statement.pdfNTE6355 Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau NTE Electronics, Inc - NTE6355, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki NTE Electronics, Inc - NTE6355
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | NTE Electronics, Inc. |
| Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) | 400 V |
| Hangarau | Standard |
| Pūrere Pūrere Whakarato | DO-9 |
| Tere | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Raupapa | - |
| Paa / Case | DO-203AA, DO-9, Stud |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūhera | Bag |
| Te Mahinga Mahi - Ngaru | -40°C ~ 180°C |
| Momo Tae | Stud Mount |
| I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr | 40 mA @ 400 V |
| I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) | 300A |
| Capacitance @ Vr, F | - |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| ECCN | EAR99 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki NTE Electronics, Inc NTE6355.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | NTE6365 | NTE6354 | NTE6356 | NTE6358 |
| Kaihanga | NTE Electronics, Inc | NTE Electronics, Inc | NTE Electronics, Inc | NTE Electronics, Inc |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tere | - | - | - | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Te Mahinga Mahi - Ngaru | - | - | - | - |
| Capacitance @ Vr, F | - | - | - | - |
| Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) | - | - | - | - |
| Hangarau | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr | - | - | - | - |
| I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Tangohia a NTE6355 PDF Datasheets me NTE Electronics, Inc tuhinga mo NTE6355 - NTE Electronics, Inc.
NTE6364NTE Electronics, IncDIODE GEN PURP 1.6KV 300A DO9
NTE6362NTE Electronics, IncDIODE GEN PURP 1.4KV 300A DO9
NTE630NTE Electronics, IncR-SI DUAL 600V 16A 250NS
NTE6357NTE Electronics, IncDIODE GEN PURP 600V 300A DO9
NTE635NTE Electronics, IncDIODE AVALANCHE 400V 1.9A SOD57
NTE6363NTE Electronics, IncDIODE GEN PURP 1.4KV 300A DO9
NTE6359NTE Electronics, IncDIODE GEN PURP 1KV 300A DO9
NTE6358NTE Electronics, IncDIODE GEN PURP 1KV 300A DO9
NTE6356NTE Electronics, IncDIODE GEN PURP 600V 300A DO9
NTE634NTE Electronics, IncDIODE AVALANCHE 200V 2A SOD57
NTE6365NTE Electronics, IncDIODE GEN PURP 1.6KV 300A DO9
NTE628NTE Electronics, IncR-SI DUAL 600V 12A 250NS
NTE636NTE Electronics, IncDIODE AVALANCHE 600V 1.6A SOD57
NTE6354NTE Electronics, IncDIODE GEN PURP 400V 300A DO9
NTE632NTE Electronics, IncD-DUAL HI-SPEED SMT 4NS
NTE629NTE Electronics, IncR-SI DUAL 200V 16A 150NS
NTE631NTE Electronics, IncDIODE GEN PURP 75V 250MA SOD110
NTE633NTE Electronics, IncDIODE GEN PURP 100V 250MA SOD323Kaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.