- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Huihuinga PCN / Takenga
Multiple Devices Marking/Packaging 04/Feb/2016.pdfHTML Datasheet
S Series Datasheet.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $11.84 | $11.84 |
S29AW Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau NKK Switches - S29AW, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki NKK Switches - S29AW
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | NKK Switches |
| Whakaaetanga Ngaohiko - DC | 30 V |
| Whakaaetanga Ngaohiko - AC | 125 V |
| Kāhua Whakamutunga | Solder Lug |
| Whakawhiti Mahinga | On-Off-Mom |
| Raupapa | S |
| Pihanga Whakapae Paepae | Circular - 12.50mm Dia |
| Pūhera | Bulk |
| Tae Mahi | -30°C ~ 70°C |
| Momo Tae | Panel Mount |
| Tiaki Ingoa | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Whakakamahi Whakakuku (Nominal) | - |
| Momo Whakamarama, Tae | - |
| Whakaahuatanga | Non-Illuminated |
| Ngā āhuatanga | - |
| Te Oranga Rawa | 25,000 Cycles |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 15A (AC), 20A (DC) |
| Takahanga | DPDT |
| Mahinga Whakauru | M12 x 1 |
| Momo Kaihoko | Standard Round |
| Tuhinga Kairangi | Brass, Chrome Plated |
| Te roa o te Kaihoko | 17.50mm |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9065 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki NKK Switches S29AW.
| Huanga hua | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | S29AW | S29AWF | S29AW-WL | S29C51004 |
| Kaihanga | NKK Switches | NKK Switches | NKK Switches | STMicroelectronics |
| Pūhera | Bulk | Bulk | Box | - |
| Ngā āhuatanga | - | - | - | - |
| Te roa o te Kaihoko | 17.50mm | 17.50mm | 17.50mm | - |
| Mahinga Whakauru | M12 x 1 | M12 x 1 | M12 x 1 | - |
| Whakakamahi Whakakuku (Nominal) | - | - | - | - |
| Whakawhiti Mahinga | On-Off-Mom | On-Off-Mom | On-Off-Mom | - |
| Momo Tae | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount | - |
| Te Oranga Rawa | 25,000 Cycles | 25,000 Cycles | 25,000 Cycles | - |
| Tae Mahi | -30°C ~ 70°C | -30°C ~ 70°C | -10°C ~ 70°C | - |
| Kāhua Whakamutunga | Solder Lug | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) | - |
| Tiaki Ingoa | IP67 - Dust Tight, Waterproof | IP67 - Dust Tight, Waterproof | IP67 - Dust Tight, Waterproof | - |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 15A (AC), 20A (DC) | 15A (AC), 20A (DC) | 15A (AC), 20A (DC) | - |
| Takahanga | DPDT | DPDT | DPDT | - |
| Raupapa | S | S | S | - |
| Whakaaetanga Ngaohiko - DC | 30 V | 30 V | 30 V | - |
| Momo Kaihoko | Standard Round | Standard Round | Standard Round | - |
| Tuhinga Kairangi | Brass, Chrome Plated | Brass, Chrome Plated | Brass, Chrome Plated | - |
| Pihanga Whakapae Paepae | Circular - 12.50mm Dia | Circular - 12.50mm Dia | Circular - 12.50mm Dia | - |
| Whakaaetanga Ngaohiko - AC | 125 V | 125 V | 125 V | - |
| Whakaahuatanga | Non-Illuminated | Non-Illuminated | Non-Illuminated | - |
| Momo Whakamarama, Tae | - | - | - | - |
Tangohia a S29AW PDF Datasheets me NKK Switches tuhinga mo S29AW - NKK Switches.
S29C51004STMicroelectronics
S29AS016J70YEI119Infineon TechnologiesIC FLASH 16MBIT PARALLEL WAFER
S29AS016J70YEI139Infineon TechnologiesIC FLASH 16MBIT PARALLEL WAFER
S29AS016J90BFV043Infineon TechnologiesPNOR
S29AS016J70YEI019Infineon TechnologiesIC FLASH 16MBIT PARALLEL WAFER
S29AS016J70YEI019GInfineon TechnologiesIC FLASH 16MBIT PARALLEL WAFER
S29AS016J70WEI029Infineon TechnologiesIC FLASH 16MBIT PARALLEL WAFER
S29C51001T-90JSYNCMOS
S29C31004T-90JSYNCMOS
S29C51004T-70JSYNCMOS
S29C51002T-90PLINKAGE
S29C51002T-90JSYNCMOS
S29C51004T-70PSYNCMOSKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.