- Jess***Jones
- 2026/04/17
HTML Datasheet
MGJ6 HB Series Datasheet.pdfTauira 3d
MGJ6-HB.pdf.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $11.41 | $11.41 |
| 207+ | $4.55 | $941.85 |
| 506+ | $4.40 | $2,226.40 |
| 989+ | $4.33 | $4,282.37 |
MGJ6D05H24MC-R7 Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Murata Power Solutions Inc. - MGJ6D05H24MC-R7, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Murata Power Solutions Inc. - MGJ6D05H24MC-R7
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Murata Power Solutions |
| Putanga - Whakaputa 4 | - |
| Putanga - Whakaputa 3 | - |
| Putanga - Mahi 2 | 24V |
| Putanga - Whakaputa 1 | 24V |
| Putanga - Whakamotu | 5.7 kV |
| Momotuhi - Input (Min) | 4.5V |
| Ngaohihi - Whakauru (Max) | 9V |
| Momo | Isolated Module |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - |
| Rahi / Rahi | 1.16" L x 0.89" W x 0.56" H (29.5mm x 22.6mm x 14.1mm) |
| Raupapa | MGJ6 (6W) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Mana (Watts) | 6 W |
| Paa / Case | 7-SMD Module |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | -40°C ~ 105°C (With Derating) |
| Tau o nga Hua | 2 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Ngā āhuatanga | Remote On/Off |
| He pai | 79.5% |
| Nama - Whakaputa (Max) | 125mA, 125mA |
| Tau hua hua | MGJ6D05 |
| Nga tono | ITE (Commercial) |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 2 (1 Year) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.40.9580 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Murata Power Solutions Inc. MGJ6D05H24MC-R7.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | MGJ6D05H24MC-R13 | MGJ6D052005WMC-R7 | MGJ6D052005LMC-R7 | MGJ6D121505WMC-R7 |
| Kaihanga | Murata Power Solutions Inc. | Murata Power Solutions Inc. | Murata Power Solutions Inc. | Murata Power Solutions Inc. |
| Putanga - Whakaputa 1 | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Ngaohihi - Whakauru (Max) | - | - | - | - |
| Putanga - Whakaputa 4 | - | - | - | - |
| Mana (Watts) | - | - | - | - |
| He pai | - | - | - | - |
| Rahi / Rahi | - | - | - | - |
| Tau o nga Hua | - | - | - | - |
| Momo | - | - | - | - |
| Momotuhi - Input (Min) | - | - | - | - |
| Putanga - Whakamotu | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Putanga - Whakaputa 3 | - | - | - | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Putanga - Mahi 2 | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Nama - Whakaputa (Max) | - | - | - | - |
| Nga tono | - | - | - | - |
| Ngā āhuatanga | - | - | - | Simultaneous Sampling |
Tangohia a MGJ6D05H24MC-R7 PDF Datasheets me Murata Power Solutions Inc. tuhinga mo MGJ6D05H24MC-R7 - Murata Power Solutions Inc..
MGJ6D1215040MC-R13Murata Power Solutions Inc.POWERM
MGJ6D1215040MC-R7Murata Power Solutions Inc.POWERMKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.