- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Raraunga
Cylindrical Battery Holders.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $0.793 | $0.79 |
| 200+ | $0.317 | $63.40 |
| 500+ | $0.306 | $153.00 |
| 1000+ | $0.301 | $301.00 |
78602/1MC Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Murata Power Solutions Inc. - 78602/1MC, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Murata Power Solutions Inc. - 78602/1MC
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Murata Power Solutions |
| Taumaha | 0.039 oz (1.1 g) |
| Ka hurihia te Ratio - Kura Tuatahi: Te Kura Tuarua | 1:1:1 |
| Momo Whakawhiti | General Purpose |
| Rahi / Rahi | 0.354' L x 0.375' W (9.00mm x 9.52mm) |
| Raupapa | 786 |
| Pūhera | Bulk |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | 0°C ~ 70°C |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Inangarangi | 2mH |
| Teitei - Tae (Max) | 0.250' (6.35mm) |
| Et (volt-wa) | 20VµS |
| Tau hua hua | 78602 |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.31.2000 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Murata Power Solutions Inc. 78602/1MC.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | 78602/1MC-R | 78602/9MC-R | 78602/3MC | 78602/1JC |
| Kaihanga | Murata Power Solutions Inc. | Murata Power Solutions Inc. | Murata Power Solutions Inc. | Murata Power Solutions Inc. |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Inangarangi | - | - | - | - |
| Teitei - Tae (Max) | - | - | - | - |
| Ka hurihia te Ratio - Kura Tuatahi: Te Kura Tuarua | - | - | - | - |
| Et (volt-wa) | - | - | - | - |
| Momo Whakawhiti | - | - | - | - |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Rahi / Rahi | - | - | - | - |
| Taumaha | - | - | - | - |
Tangohia a 78602/1MC PDF Datasheets me Murata Power Solutions Inc. tuhinga mo 78602/1MC - Murata Power Solutions Inc..
786136-5TE Connectivity AMP ConnectorsCONN D-TYPE RCPT 50POS VERT SLDR
786073-1TE Connectivity AMP ConnectorsCONN D-SUB HD RCPT 26P VERT SLDR
786104-1TE Connectivity AMP ConnectorsCONN TERM BUSBAR CLIP SOLDER
7860-0000T3MCONN DIP HDR IDC 60P VERT
786041-01NIEXTERNAL SMART CARD CONNECTOR FOKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.