- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Raraunga
Cylindrical Battery Holders.pdfHe Aratohu Tauwāhi
Cylindrical Battery Holders.pdfPahi PCN
2.73KHz.pdfGRM3195C2A122JA01D Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Murata Electronics - GRM3195C2A122JA01D, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Murata Electronics - GRM3195C2A122JA01D
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Murata Electronics |
| Putanga - Kua tohua | 100V |
| Te manawanui | ±5% |
| Te matotoru (Max) | 0.037' (0.95mm) |
| Te Tae Tema | C0G, NP0 |
| Rahi / Rahi | 0.126' L x 0.063' W (3.20mm x 1.60mm) |
| Raupapa | GRM |
| Ratonga | - |
| Paa / Case | 1206 (3216 Metric) |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | -55°C ~ 125°C |
| Momo Tae | Surface Mount, MLCC |
| Te Kāhua Ara | - |
| Te Whakahaere Arataki | - |
| Teitei - Tae (Max) | - |
| Ngā āhuatanga | - |
| Te kaha | 1200 pF |
| Tau hua hua | GRM3195C2A |
| Nga tono | General Purpose |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Murata Electronics GRM3195C2A122JA01D.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | GRM3195C2A122GA01D | GRM3195C2A123JA01D | GRM3195C2A122JA01J | GRM3195C2A112JA01D |
| Kaihanga | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Putanga - Kua tohua | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Te Kāhua Ara | - | - | - | - |
| Rahi / Rahi | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Ratonga | - | - | - | - |
| Ngā āhuatanga | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Nga tono | - | - | - | - |
| Teitei - Tae (Max) | - | - | - | - |
| Te Tae Tema | - | - | - | - |
| Te matotoru (Max) | - | - | - | - |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Te kaha | - | - | - | - |
| Te manawanui | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Te Whakahaere Arataki | - | - | - | - |
Tangohia a GRM3195C2A122JA01D PDF Datasheets me Murata Electronics tuhinga mo GRM3195C2A122JA01D - Murata Electronics.
GRM3195C2A152FA01JMurata ElectronicsCAP CER 1500PF 100V C0G/NP0 1206
GRM3195C2A123JA01JMurata ElectronicsCAP CER 12000PF 100V C0G 1206Kaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.