- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Raraunga
Cylindrical Battery Holders.pdfEtahi atu tuhinga e pa ana
Cylindrical Battery Holders.pdfGRM1885C2A3R3CZ01D Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Murata Electronics - GRM1885C2A3R3CZ01D, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Murata Electronics - GRM1885C2A3R3CZ01D
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Murata Electronics |
| Putanga - Kua tohua | 100V |
| Te manawanui | ±0.25pF |
| Te matotoru (Max) | 0.035' (0.90mm) |
| Te Tae Tema | C0G, NP0 |
| Rahi / Rahi | 0.063' L x 0.031' W (1.60mm x 0.80mm) |
| Raupapa | GRM |
| Ratonga | - |
| Paa / Case | 0603 (1608 Metric) |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | -55°C ~ 125°C |
| Momo Tae | Surface Mount, MLCC |
| Te Kāhua Ara | - |
| Te Whakahaere Arataki | - |
| Teitei - Tae (Max) | - |
| Ngā āhuatanga | - |
| Raatau Kore | - |
| Te kaha | 3.3 pF |
| Tau hua hua | GRM1885C2A |
| Nga tono | General Purpose |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Murata Electronics GRM1885C2A3R3CZ01D.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | GRM1885C2A3R2CZ01D | GRM1885C2A3R4CZ01D | GRM1885C2A3R3CA01D | GRM1885C2A3R5CZ01D |
| Kaihanga | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Te Kāhua Ara | - | - | - | - |
| Ratonga | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Nga tono | - | - | - | - |
| Raatau Kore | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Te Tae Tema | - | - | - | - |
| Te Whakahaere Arataki | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Te kaha | - | - | - | - |
| Teitei - Tae (Max) | - | - | - | - |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Ngā āhuatanga | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Rahi / Rahi | - | - | - | - |
| Te matotoru (Max) | - | - | - | - |
| Te manawanui | - | - | - | - |
| Putanga - Kua tohua | - | - | - | - |
Tangohia a GRM1885C2A3R3CZ01D PDF Datasheets me Murata Electronics tuhinga mo GRM1885C2A3R3CZ01D - Murata Electronics.
GRM1885C2A3R4WA01DMurata ElectronicsCAP CER 3.4PF 100V C0G 0603
GRM1885C2A3R2WA01DMurata ElectronicsCAP CER 3.2PF 100V C0G 0603
GRM1885C2A3R2BA01DMurata ElectronicsCAP CER 3.2PF 100V C0G 0603
GRM1885C2A3R5WA01DMurata ElectronicsCAP CER 3.5PF 100V C0G 0603
GRM1885C2A3R4BA01DMurata ElectronicsCAP CER 3.4PF 100V C0G 0603
GRM1885C2A3R1WA01DMurata ElectronicsCAP CER 3.1PF 100V C0G 0603
GRM1885C2A3R3WA01DMurata ElectronicsCAP CER 3.3PF 100V C0G 0603
GRM1885C2A3R5BA01DMurata ElectronicsCAP CER 3.5PF 100V C0G 0603
GRM1885C2A3R3BA01DMurata ElectronicsCAP CER 3.3PF 100V C0G 0603Kaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.