- Bran***Lewis
- 2026/05/11
He Aratohu Tauwāhi
GCH188R71C474KE01-01.pdf.pdfRaraunga
GRM1885C1E102JA01 Ref Sheet.pdfGRM1885C1E102JA01J Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Murata Electronics - GRM1885C1E102JA01J, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Murata Electronics - GRM1885C1E102JA01J
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Murata Electronics |
| Putanga - Kua tohua | 25V |
| Te manawanui | ±5% |
| Te matotoru (Max) | 0.035" (0.90mm) |
| Te Tae Tema | C0G, NP0 |
| Rahi / Rahi | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Raupapa | GRM |
| Ratonga | - |
| Paa / Case | 0603 (1608 Metric) |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | -55°C ~ 125°C |
| Momo Tae | Surface Mount, MLCC |
| Te Kāhua Ara | - |
| Te Whakahaere Arataki | - |
| Teitei - Tae (Max) | - |
| Ngā āhuatanga | - |
| Raatau Kore | - |
| Te kaha | 1000 pF |
| Tau hua hua | GRM1885C1E |
| Nga tono | General Purpose |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Murata Electronics GRM1885C1E102JA01J.
| Huanga hua | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | GRM1885C1E103JA01J | GRM1885C1E102JA01D | GRM1885C1E103JA01D | GRM1885C1E103GA01J |
| Kaihanga | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Ngā āhuatanga | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Te Whakahaere Arataki | - | - | - | - |
| Putanga - Kua tohua | - | - | - | - |
| Te Tae Tema | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Te Kāhua Ara | - | - | - | - |
| Te matotoru (Max) | - | - | - | - |
| Nga tono | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Te manawanui | - | - | - | - |
| Te kaha | - | - | - | - |
| Raatau Kore | - | - | - | - |
| Ratonga | - | - | - | - |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Teitei - Tae (Max) | - | - | - | - |
| Rahi / Rahi | - | - | - | - |
Tangohia a GRM1885C1E102JA01J PDF Datasheets me Murata Electronics tuhinga mo GRM1885C1E102JA01J - Murata Electronics.
GRM1883C2A3R0CA01DMurata Power Solutions
GRM1884C1H1R0BZ01DMurata Power Solutions
GRM1883U1H121JZ01DMurata Power Solutions
GRM1883C1H3R0CA01DMurata Power Solutions
GRM1885C1E103GA01JMurata ElectronicsCAP CER 10000PF 25V C0G 0603
GRM1884C1H1R5BZ01DMurata Power Solutions
GRM1885C1E432GA01DMurata ElectronicsCAP CER 4300PF 25V C0G 0603
GRM1883U1H360JZ01DMurata Power Solutions
GRM1884C1H2R0CZ01DMurata Power Solutions
GRM1884C2A2R0CA01DMurata Power SolutionsKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.