- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Raraunga
Cylindrical Battery Holders.pdfHe Aratohu Tauwāhi
Cylindrical Battery Holders.pdfEtahi atu tuhinga e pa ana
Cylindrical Battery Holders.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 100+ | $0.002 | $0.20 |
| 1000+ | $0.002 | $2.00 |
| 3000+ | $0.002 | $6.00 |
| 15000+ | $0.001 | $15.00 |
| 45000+ | $0.001 | $45.00 |
GRM0335C1H1R2BA01D Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Murata Electronics - GRM0335C1H1R2BA01D, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Murata Electronics - GRM0335C1H1R2BA01D
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Murata Electronics |
| Putanga - Kua tohua | 50V |
| Te manawanui | ±0.1pF |
| Te matotoru (Max) | 0.013' (0.33mm) |
| Te Tae Tema | C0G, NP0 |
| Rahi / Rahi | 0.024' L x 0.012' W (0.60mm x 0.30mm) |
| Raupapa | GRM |
| Ratonga | - |
| Paa / Case | 0201 (0603 Metric) |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | -55°C ~ 125°C |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Te Kāhua Ara | - |
| Te Whakahaere Arataki | - |
| Teitei - Tae (Max) | - |
| Ngā āhuatanga | - |
| Te kaha | 1.2 pF |
| Tau hua hua | GRM0335C1H |
| Nga tono | General Purpose |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Murata Electronics GRM0335C1H1R2BA01D.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | GRM0335C1H1R2BA01J | GRM0335C1H1R3BA01D | GRM0335C1H1R2CA01D | GRM0335C1H1R1BA01D |
| Kaihanga | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics |
| Rahi / Rahi | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Te kaha | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Ngā āhuatanga | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Te Whakahaere Arataki | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Nga tono | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Te manawanui | - | - | - | - |
| Putanga - Kua tohua | - | - | - | - |
| Ratonga | - | - | - | - |
| Te matotoru (Max) | - | - | - | - |
| Teitei - Tae (Max) | - | - | - | - |
| Te Kāhua Ara | - | - | - | - |
| Te Tae Tema | - | - | - | - |
Tangohia a GRM0335C1H1R2BA01D PDF Datasheets me Murata Electronics tuhinga mo GRM0335C1H1R2BA01D - Murata Electronics.
GRM0335C1H1R1BA01JMurata ElectronicsCAP CER 1.1PF 50V C0G 0201
GRM0335C1H1R2WA01JMurata ElectronicsCAP CER 1.2PF 50V C0G 0201
GRM0335C1H1R3BA01JMurata ElectronicsCAP CER 1.3PF 50V C0G 0201
GRM0335C1H1R1WA01JMurata ElectronicsCAP CER 1.1PF 50V C0G 0201
GRM0335C1H1R0WA01JMurata ElectronicsCAP CER 1PF 50V C0G 0201Kaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.