- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML Datasheet
Cylindrical Battery Holders.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $3.557 | $3.56 |
| 250+ | $1.42 | $355.00 |
| 500+ | $1.372 | $686.00 |
| 1000+ | $1.349 | $1,349.00 |
CFULB455KD1Y-B0 Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Murata Electronics - CFULB455KD1Y-B0, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Murata Electronics - CFULB455KD1Y-B0
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Murata Electronics |
| Rahi / Rahi | 0.256' L x 0.256' W (6.50mm x 6.50mm) |
| Raupapa | CFULB_Y |
| Paa / Case | Cube, 4-PC Pin |
| Pūhera | Bulk |
| Momo Tae | Through Hole |
| Te Hainatanga Whakataunga | 7dB |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Hapa | 1.5kOhm |
| Teitei (Max) | 0.260' (6.60mm) |
| Rautanga | 455kHz |
| Pepa Tae | - |
| Tau hua hua | CFULB |
| Tuhinga o mua | 10 kHz |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8543.70.9860 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Murata Electronics CFULB455KD1Y-B0.
| Huanga hua | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | CFULB455KG1A-B0 | CFULB455KD4A-B0 | CFULB455KH1A-B0 | CFULA455KG1Y-B0 |
| Kaihanga | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics |
| Rahi / Rahi | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Hapa | - | - | - | - |
| Te Hainatanga Whakataunga | - | - | - | - |
| Tuhinga o mua | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Rautanga | - | - | - | - |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Teitei (Max) | - | - | - | - |
| Pepa Tae | - | - | - | - |
Tangohia a CFULB455KD1Y-B0 PDF Datasheets me Murata Electronics tuhinga mo CFULB455KD1Y-B0 - Murata Electronics.
CFULA455KB4Y-B0Murata ElectronicsFILTER
CFUXC455EH103H-TC01Murata Power Solutions
CFULA455KF4A-B0Murata ElectronicsCERM FILTER 455 KHZ
CFULA455KB2A-B0Murata ElectronicsFILTER
CFULA455KG1Y-B0Murata ElectronicsFILTER
CFUKG455KG1XMurata Power Solutions
CFULA455KD4A-B0Murata ElectronicsFILTER
CFUS0509-CLT
CFUS1209-CLB
CFUS0509SBOTHHAND/LBKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.