- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Hoahoa PCN / Tohu
Marking chg 02/DEC/2021.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $0.923 | $0.92 |
| 10+ | $0.779 | $7.79 |
| 30+ | $0.674 | $20.22 |
| 105+ | $0.585 | $61.43 |
| 495+ | $0.546 | $270.27 |
| 1005+ | $0.527 | $529.64 |
B0512XT-1WR3 Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Mornsun America, LLC - B0512XT-1WR3, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Mornsun America, LLC - B0512XT-1WR3
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Mornsun |
| Putanga - Whakaputa 4 | - |
| Putanga - Whakaputa 3 | - |
| Putanga - Mahi 2 | - |
| Putanga - Whakaputa 1 | 12V |
| Putanga - Whakamotu | 1.5 kV |
| Momotuhi - Input (Min) | 4.5V |
| Ngaohihi - Whakauru (Max) | 5.5V |
| Momo | Isolated Module |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - |
| Rahi / Rahi | 0.52" L x 0.33" W x 0.29" H (13.2mm x 8.5mm x 7.3mm) |
| Raupapa | B_XT-1WR3 (1W) |
| Mana (Watts) | 1 W |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Paa / Case | 8-SMD Module, 5 Leads |
| Pūhera | Tube |
| Tae Mahi | -40°C ~ 105°C (With Derating) |
| Tau o nga Hua | 1 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Ngā āhuatanga | - |
| He pai | 83% |
| Nama - Whakaputa (Max) | 84mA |
| Ngā Āhuatanga Mana | - |
| Tau hua hua | B0512XT |
| Tari Whakaaetanga | CB, CE, cURus |
| Nga tono | ITE (Commercial) |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS Compliant |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.40.9580 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Mornsun America, LLC B0512XT-1WR3.
| Huanga hua | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | B0512XT-1WR3-TR | B0512XT-2WR3 | B0512XT-2WR3-TR | B0512T-1WR3 |
| Kaihanga | Mornsun America, LLC | Mornsun America, LLC | Mornsun America, LLC | Mornsun America, LLC |
| Putanga - Whakaputa 1 | - | - | - | - |
| Tau o nga Hua | - | - | - | - |
| Rahi / Rahi | - | - | - | - |
| Nama - Whakaputa (Max) | - | - | - | - |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Ngā Āhuatanga Mana | - | - | - | - |
| Momo | - | - | - | - |
| Putanga - Whakaputa 4 | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Putanga - Mahi 2 | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Mana (Watts) | - | - | - | - |
| Putanga - Whakamotu | - | - | - | - |
| Putanga - Whakaputa 3 | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| He pai | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Momotuhi - Input (Min) | - | - | - | - |
| Ngaohihi - Whakauru (Max) | - | - | - | - |
| Tari Whakaaetanga | - | - | - | - |
| Ngā āhuatanga | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Nga tono | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Tangohia a B0512XT-1WR3 PDF Datasheets me Mornsun America, LLC tuhinga mo B0512XT-1WR3 - Mornsun America, LLC.
B0512S-1WR2Mornsun
B0515LS-1WTESLA
B0512S-3WTESLA
B0515D-1WMornsun
B0512XT-1WR2Mornsun
B0515D-2WR2Mornsun
B0512T-1WTESLA
B0512S-2WTESLA
B0512XT-W2R2Mornsun
B0512XT-2WR3-TRMornsun America, LLCDC DC CONVERTER 12V 2W
B0512XT-2WR2Mornsun
B0512S-2WR2MornsunKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.