- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Raraunga
ERA-51SM+.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $5.734 | $5.73 |
| 10+ | $4.994 | $49.94 |
| 30+ | $4.542 | $136.26 |
| 100+ | $4.163 | $416.30 |
ERA-51SM+ Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Mini-Circuits - ERA-51SM+, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Mini-Circuits - ERA-51SM+
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Mini-Circuits |
| Tuhinga o mua | 4.2V ~ 4.8V |
| Nga Utu Whakatau | 100MHz |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - |
| Raupapa | - |
| Momo RF | Cellular, CATV, DBS, PCS, WLAN |
| Paa / Case | 4-SMD, Gull Wing |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| P1dB | 18.3dBm |
| Whakaahua Ata | 4dB |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Hua | 14.5dB |
| Rautanga | 0Hz ~ 4GHz |
| I teie nei - Te tuku | 65mA |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Mini-Circuits ERA-51SM+.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | ERA-5SM+ | ERA-50SM+ | ERA-4SM+ | ERA-5+ |
| Kaihanga | Mini-Circuits | Mini-Circuits | Mini-Circuits | Mini-Circuits |
| P1dB | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Nga Utu Whakatau | - | - | - | - |
| I teie nei - Te tuku | - | - | - | - |
| Whakaahua Ata | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Momo RF | - | - | - | - |
| Rautanga | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Tuhinga o mua | - | - | - | - |
| Hua | - | - | - | - |
Tangohia a ERA-51SM+ PDF Datasheets me Mini-Circuits tuhinga mo ERA-51SM+ - Mini-Circuits.
ERA-3YKD913VPanasonic Electronic ComponentsRESISTOR METAL FILM
ERA-4SMMini-Circuits
ERA-50SMMini-Circuits
ERA-4XSM+Mini-Circuits
ERA-5XSMMINI
ERA-5SMMINI
ERA-51SMMini-Circuits
ERA-5XSM+MINIKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.