- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Kei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $22.063 | $22.06 |
127-93-652-41-003000 Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Mill-Max Manufacturing Corp. - 127-93-652-41-003000, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Mill-Max Manufacturing Corp. - 127-93-652-41-003000
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Mill-Max |
| Momo | DIP, 0.6' (15.24mm) Row Spacing |
| Waenga Whakamutunga | 0.510' (12.95mm) |
| Whakamutunga | Wire Wrap |
| Raupapa | 127 |
| Pitch - Pouaka | 0.070' (1.78mm) |
| Pitch - Mating | 0.070' (1.78mm) |
| Pūhera | Tube |
| Tae Mahi | -55°C ~ 125°C |
| Te maha o nga Tūnga me nga Tohu (Mātiti) | 52 (2 x 26) |
| Momo Tae | Through Hole |
| Ko te Whakatau Whakamatau | UL94 V-0 |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Te Poari Whare | Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT), Polyester |
| Ngā āhuatanga | Open Frame |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 3 A |
| Whakaaetanga Whakaaetanga | - |
| Whakapā Hoahoa - Pouaka | Brass Alloy |
| Whakaaetanga Whakaaetanga - Nga Tae | Beryllium Copper |
| Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka | 200.0µin (5.08µm) |
| Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae | 30.0µin (0.76µm) |
| Whakaoti Whakamutunga - Pouaka | Tin-Lead |
| Whakaoti Whakamutunga - Tae | Gold |
| Tau hua hua | 127-93 |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS kore he ture |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Mill-Max Manufacturing Corp. 127-93-652-41-003000.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | 127-93-642-41-003000 | 127-93-628-41-003000 | 127-93-656-41-003000 | 127-93-652-41-002000 |
| Kaihanga | Mill-Max Manufacturing Corp. | Mill-Max Manufacturing Corp. | Mill-Max Manufacturing Corp. | Mill-Max Manufacturing Corp. |
| Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka | - | - | - | - |
| Pitch - Mating | - | - | - | - |
| Whakaaetanga Whakaaetanga | - | - | - | - |
| Momo | - | - | - | - |
| Whakamutunga | - | - | - | - |
| Te maha o nga Tūnga me nga Tohu (Mātiti) | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Waenga Whakamutunga | - | - | - | - |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | - | - | - | - |
| Whakaoti Whakamutunga - Pouaka | - | - | - | - |
| Whakaoti Whakamutunga - Tae | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Ngā āhuatanga | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Whakaaetanga Whakaaetanga - Nga Tae | - | - | - | - |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Whakapā Hoahoa - Pouaka | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Te Poari Whare | - | - | - | - |
| Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae | - | - | - | - |
| Pitch - Pouaka | - | - | - | - |
| Ko te Whakatau Whakamatau | - | - | - | - |
127-93-764-41-002000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC DIP SOCKET 64POS GOLD
127-93-640-41-003000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD
127-93-628-41-003000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD
127-93-642-41-003000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC DIP SOCKET 42POS GOLD
127-93-656-41-003000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC SKT DBL
127-93-764-41-003000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC DIP SOCKET 64POS GOLD
127-93-628-41-002000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD
127-93-648-41-003000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC DIP SOCKET 48POS GOLD
127-93-652-41-002000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC DIP SOCKET 52POS GOLD
127-93-668-41-003000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC DIP SOCKET 68POS GOLD
127-93-664-41-002000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC DIP SOCKET 64POS GOLD
127-93-668-41-002000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC DIP SOCKET 68POS GOLD
127-93-640-41-002000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD
127-93-648-41-002000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC DIP SOCKET 48POS GOLD
127-93-664-41-003000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC DIP SOCKET 64POS GOLD
127-93-656-41-002000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC SKT DBL
127-93-642-41-002000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC DIP SOCKET 42POS GOLD
127-F-P10-H-KF-1AE-T-ACIRC BRKR THRMKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.