- Bran***Lewis
- 2026/05/11
PCN ObsenSencence / Eol
SMBGyyy Device EOL Apr/2016.pdfSMBG4764CE3/TR13 Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Microsemi Corporation - SMBG4764CE3/TR13, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Microsemi Corporation - SMBG4764CE3/TR13
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Microsemi |
| Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) | 100 V |
| Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te | 1.2 V @ 200 mA |
| Te manawanui | ±2% |
| Pūrere Pūrere Whakarato | SMBG (DO-215AA) |
| Raupapa | - |
| Mana - Max | 2 W |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Paa / Case | DO-215AA, SMB Gull Wing |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | -65°C ~ 150°C |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Tae (Max) (Zzt) | 350 Ohms |
| I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr | 5 µA @ 76 V |
| Tau hua hua | SMBG4764 |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Microsemi Corporation SMBG4764CE3/TR13.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | SMBG4764AE3/TR13 | SMBG4764E3/TR13 | SMBG4763CE3/TR13 | SMBG4763E3/TR13 |
| Kaihanga | Microsemi Corporation | Microsemi Corporation | Microsemi Corporation | Microsemi Corporation |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Tae (Max) (Zzt) | - | - | - | - |
| Mana - Max | - | - | - | - |
| I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr | - | - | - | - |
| Te manawanui | - | - | - | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) | - | - | - | - |
Tangohia a SMBG4764CE3/TR13 PDF Datasheets me Microsemi Corporation tuhinga mo SMBG4764CE3/TR13 - Microsemi Corporation.
SMBG4764E3/TR13Microsemi CorporationDIODE ZENER 100V 2W SMBG
SMBG4764C/TR13Microsemi CorporationDIODE ZENER 100V 2W SMBG
SMBG4763E3/TR13Microsemi CorporationDIODE ZENER 91V 2W SMBG
SMBG4763A/TR13Microsemi CorporationDIODE ZENER 91V 2W SMBG
SMBG4763CE3/TR13Microsemi CorporationDIODE ZENER 91V 2W SMBG
SMBG4763C/TR13Microsemi CorporationDIODE ZENER 91V 2W SMBG
SMBG4764AE3/TR13Microsemi CorporationDIODE ZENER 100V 2W SMBG
SMBG4764A/TR13Microsemi CorporationDIODE ZENER 100V 2W SMBG
SMBG4764/TR13Microsemi CorporationDIODE ZENER 100V 2W SMBG
SMBG4763AE3/TR13Microsemi CorporationDIODE ZENER 91V 2W SMBGKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.