- Bran***Lewis
- 2026/05/11
PCN ObsenSencence / Eol
MT29 07/Jul/2016.pdfHuihuinga PCN / Takenga
Tray Pkg Label Chgs 8/Oct/2020.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $1.227 | $1.23 |
| 200+ | $0.49 | $98.00 |
| 500+ | $0.474 | $237.00 |
| 1120+ | $10.13 | $11,345.60 |
MT29E128G08CECDBJ4-6:D Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Micron Technology Inc. - MT29E128G08CECDBJ4-6:D, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Micron Technology Inc. - MT29E128G08CECDBJ4-6:D
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Micron Technology |
| Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi | - |
| Tuhinga o mua | 2.7V ~ 3.6V |
| Hangarau | FLASH - NAND |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 132-VBGA (12x18) |
| Raupapa | - |
| Paa / Case | 132-VBGA |
| Pūhera | Tray |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Momo Rangi | Non-Volatile |
| Rahi Mahara | 128Gbit |
| Whakamatanga mahara | 16G x 8 |
| Atanga Waehere | Parallel |
| Hōputu Pūmahara | FLASH |
| Tau hua hua | MT29E128G08 |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 3 (168 Hours) |
| ECCN | 3A991B1A |
| HTSUS | 8542.32.0071 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Micron Technology Inc. MT29E128G08CECDBJ4-6:D.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | MT29E128G08CECDBJ4-6:D TR | MT29E128G08CECABJ1-10Z:A | MT29E128G08CECABJ1-10Z:A TR | MT29E1T08CMHBBJ4-3ES:B TR |
| Kaihanga | Micron Technology Inc. | Micron Technology Inc. | Micron Technology Inc. | Micron Technology Inc. |
| Atanga Waehere | - | - | - | - |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Hangarau | - | - | - | - |
| Tuhinga o mua | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Hōputu Pūmahara | - | - | - | - |
| Whakamatanga mahara | - | - | - | - |
| Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Momo Rangi | - | - | - | - |
| Rahi Mahara | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
Tangohia a MT29E128G08CECDBJ4-6:D PDF Datasheets me Micron Technology Inc. tuhinga mo MT29E128G08CECDBJ4-6:D - Micron Technology Inc..
MT29E128G08CECABJ1-10Z:A TRMicron Technology Inc.IC FLASH 128GBIT PARALLEL 100MHZ
MT29C8G96MAZBBDKD-48 IT TRMicron Technology Inc.IC FLASH RAM 8GBIT PAR 208MHZ
MT29C8G96MAZBADKD-5 WT TRMicron Technology Inc.IC FLASH RAM 8GBIT PAR 168VFBGA
MT29E1HT08ELHBBG1-3:BMicron Technology Inc.IC FLASH 1.5TBIT PARALLEL
MT29C8G96MAZBBDKD-48 ITMicron Technology Inc.IC FLASH RAM 8GBIT PAR 208MHZ
MT29E1HT08ELHBBG1-3ES:B TRMicron Technology Inc.IC FLASH 1.5TBIT PARALLEL
MT29C8G96MAZBADKD-5WTMicron Technology
MT29E128G08CECABJ1-10Z:AMicron Technology Inc.IC FLASH 128GBIT PARALLEL 100MHZ
MT29C8G96MAZBBDKD-48ITMicronKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.