- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Raraunga
AT42QT1244 Preliminary Datasheet.pdfPcntahi atu
MSL Update 26/Feb/2014.pdfHuihuinga PCN / Takenga
Mult Devices Assembly 13/Mar/2018.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $2.672 | $2.67 |
| 10+ | $2.598 | $25.98 |
| 30+ | $2.549 | $76.47 |
| 100+ | $2.50 | $250.00 |
AT42QT1244-MU Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Microchip Technology - AT42QT1244-MU, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Microchip Technology - AT42QT1244-MU
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Microchip Technology |
| Tuhinga o mua | 3V ~ 5V |
| Momo | Buttons |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 32-VQFN (5x5) |
| Raupapa | QMatrix™ |
| Te whakatau | 10 b |
| Te Rapu Whakataki | No |
| Paa / Case | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūhera | Tray |
| Tae Mahi | -40°C ~ 105°C |
| Tau o nga Utu | Up to 24 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Aratau Atekeneke Rara | - |
| Atanga | I²C |
| I teie nei - Te tuku | 6.6mA |
| Tau hua hua | AT42QT1244 |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Microchip Technology AT42QT1244-MU.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | AT42QT1244-MUR | AT42QT1244-AUR | AT42QT1245-MU | AT42QT1245-MUR |
| Kaihanga | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology |
| Te whakatau | - | - | - | - |
| I teie nei - Te tuku | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Te Rapu Whakataki | - | - | - | - |
| Atanga | - | - | - | - |
| Tuhinga o mua | - | - | - | - |
| Tau o nga Utu | - | - | - | 2 |
| Aratau Atekeneke Rara | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Momo | - | - | - | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
Tangohia a AT42QT1244-MU PDF Datasheets me Microchip Technology tuhinga mo AT42QT1244-MU - Microchip Technology.
AT42QT12C31-MMUAtmelAT42QT12C31-MMU
AT42QT11C17-MUAtmelAT42QT11C17-MU
AT42QT1481-ANMicrochip
AT42QT1244-AURAtmel
AT42QT11C17X-MUAtmelAT42QT11C17X-MU
AT42QT1244-AUMicrochipKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.