- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Huihuinga PCN / Takenga
Assembly 07/Dec/2016.pdfPCN ObsenSencence / Eol
AT28 Series 10/Jan/2014.pdfHuringa Tūnga PCN
AT28 Series 27/Sep/2017.pdfHoahoa PCN / Tohu
AT28C256 16/Apr/2020.pdfRaraunga
AT28C256 Military Grade.pdfHTML Datasheet
AT28C256 Military Grade.pdfAT28C256-25DM/883 Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Microchip Technology - AT28C256-25DM/883, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Microchip Technology - AT28C256-25DM/883
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Microchip Technology |
| Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi | 10ms |
| Tuhinga o mua | 4.5V ~ 5.5V |
| Hangarau | EEPROM |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 28-CerDip |
| Raupapa | - |
| Paa / Case | 28-CDIP (0.600", 15.24mm) |
| Pūhera | Tube |
| Tae Mahi | -55°C ~ 125°C (TC) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo Tae | Through Hole |
| Momo Rangi | Non-Volatile |
| Rahi Mahara | 256Kbit |
| Whakamatanga mahara | 32K x 8 |
| Atanga Waehere | Parallel |
| Hōputu Pūmahara | EEPROM |
| Tau hua hua | AT28C256 |
| Wā Uru | 250 ns |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | 3A001A2C |
| HTSUS | 8542.32.0051 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Microchip Technology AT28C256-25DM/883.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | AT28C256-25DM/883-815 | AT28C256-25FM/883-815 | AT28C256-25FM/883-949 | AT28C256-25LM/883 |
| Kaihanga | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology |
| Rahi Mahara | - | - | - | - |
| Atanga Waehere | - | - | - | - |
| Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi | - | - | - | - |
| Whakamatanga mahara | - | - | - | - |
| Hangarau | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Momo Rangi | - | - | - | - |
| Tuhinga o mua | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Hōputu Pūmahara | - | - | - | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Wā Uru | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
Tangohia a AT28C256-25DM/883 PDF Datasheets me Microchip Technology tuhinga mo AT28C256-25DM/883 - Microchip Technology.
AT28C256-25DMAtmel (Microchip Technology)
AT28C256-20SCAtmel (Microchip Technology)
AT28C256-25DM/883CAtmel (Microchip Technology)
AT28C256-25FM/883CAtmel (Microchip Technology)
AT28C256-20TIAtmel (Microchip Technology)
AT28C256-20TCAtmel (Microchip Technology)
AT28C256-20PIAtmel
AT28C256-25JIAtmel (Microchip Technology)
AT28C256-20SIAtmel (Microchip Technology)
AT28C256-20PCAtmel (Microchip Technology)Kaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.