- Yuki***aka88
- 2026/05/26
AT27C010-70JI Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Microchip Technology - AT27C010-70JI, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Microchip Technology - AT27C010-70JI
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Microchip Technology |
| Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi | - |
| Tuhinga o mua | 4.5V ~ 5.5V |
| Hangarau | EPROM - OTP |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 32-PLCC (13.97x11.43) |
| Raupapa | - |
| Paa / Case | 32-LCC (J-Lead) |
| Pūhera | Tube |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C (TC) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo Tae | Surface Mount |
| Momo Rangi | Non-Volatile |
| Rahi Mahara | 1Mbit |
| Whakamatanga mahara | 128K x 8 |
| Atanga Waehere | Parallel |
| Hōputu Pūmahara | EPROM |
| Tau hua hua | AT27C010 |
| Wā Uru | 70 ns |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS kore he ture |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 2 (1 Year) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | 3A991B1B2 |
| HTSUS | 8542.32.0061 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Microchip Technology AT27C010-70JI.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | AT27C010-70JU | AT27C010-70JC | AT27C010-70TI | AT27C010-70PC |
| Kaihanga | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Atanga Waehere | - | - | - | - |
| Rahi Mahara | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Momo Rangi | - | - | - | - |
| Whakamatanga mahara | - | - | - | - |
| Tuhinga o mua | - | - | - | - |
| Hangarau | - | - | - | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Hōputu Pūmahara | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Wā Uru | - | - | - | - |
Tangohia a AT27C010-70JI PDF Datasheets me Microchip Technology tuhinga mo AT27C010-70JI - Microchip Technology.
AT27C010-55JCAtmel
AT27C010-70JU-TMicrochip
AT27C010-70PAtmel
AT27C010-70PIATKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.