- Yuki***aka88
- 2026/05/26
HTML Datasheet
CR Series Datasheet.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $0.012 | $0.01 |
CR048R20F Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Meritek - CR048R20F, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Meritek - CR048R20F
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Meritek |
| Te manawanui | ±1% |
| Te Tae Tema | ±200ppm/°C |
| Rahi / Rahi | 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm) |
| Raupapa | CR |
| Tuhinga | 8.2 Ohms |
| Ratonga | - |
| Mana (Watts) | 0.5W, 1/2W |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Paa / Case | 1210 (3225 Metric) |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | -55°C ~ 155°C |
| Tuhinga o mua | 2 |
| Teitei - Tae (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| Ngā āhuatanga | - |
| Raatau Kore | - |
| Te hanganga | Thick Film |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0030 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Meritek CR048R20F.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | CR048R25F | CR048R21F | CR048R06F | CR0488R7F |
| Kaihanga | Meritek | Meritek | Meritek | Meritek |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Tuhinga | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Ngā āhuatanga | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Rahi / Rahi | - | - | - | - |
| Te manawanui | - | - | - | - |
| Te Tae Tema | - | - | - | - |
| Raatau Kore | - | - | - | - |
| Mana (Watts) | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Te hanganga | - | - | - | - |
| Ratonga | - | - | - | - |
| Tuhinga o mua | - | - | - | - |
| Teitei - Tae (Max) | - | - | - | - |
Tangohia a CR048R20F PDF Datasheets me Meritek tuhinga mo CR048R20F - Meritek.
CR048961FMeritekRES SMD 8.96K OHM 1% 1/2W 1210
CR048R25FMeritekRES SMD 8.25 OHM 1% 1/2W 1210
CR048874FMeritekRES SMD 8.87M OHM 1% 1/2W 1210
CR048871FMeritekRES SMD 8.87K OHM 1% 1/2W 1210
CR048R06FMeritekRES SMD 8.06 OHM 1% 1/2W 1210
CR048R45FMeritekRES SMD 8.45 OHM 1% 1/2W 1210
CR048R19FMeritekRES SMD 8.19 OHM 1% 1/2W 1210
CR048873FMeritekRES SMD 887K OHM 1% 1/2W 1210
CR048R21FMeritekRES SMD 8.21 OHM 1% 1/2W 1210
CR048R66FMeritekRES SMD 8.66 OHM 1% 1/2W 1210
CR048R87FMeritekRES SMD 8.87 OHM 1% 1/2W 1210Kaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.