- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML Datasheet
Cylindrical Battery Holders.pdfRaraunga
Cylindrical Battery Holders.pdfX66AK2H12AAAWA2 Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Texas Instruments - X66AK2H12AAAWA2, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Texas Instruments - X66AK2H12AAAWA2
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Texas Instruments |
| Ngaohihi - I / O | 0.85V, 1.0V, 1.35V, 1.5V, 1.8V, 3.3V |
| Ngaohihi - Core | Variable |
| Momo | DSP+ARM® |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 1517-FCBGA (40x40) |
| Raupapa | 66AK2Hx KeyStone Multicore |
| Paa / Case | 1517-BBGA, FCBGA |
| Pūhera | Tray |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | -40°C ~ 100°C (TC) |
| A-Chip RAM | 12.75MB |
| Haumahara Korerokore | ROM (384kB) |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Atanga | EBI/EMI, Ethernet, DMA, I²C, Serial RapidIO, SPI, UART/USART, USB 3.0 |
| Tau Whakatau | 1.2GHz |
| Tau hua hua | X66AK2 |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS kore he ture |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | 3A991A2 |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Texas Instruments X66AK2H12AAAWA2.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | X66AK2H12AAAWA24 | X66AK2H12AAAW2 | X66AK2H12AAWA2 | X66AK2H12AAWA24 |
| Kaihanga | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments |
| Haumahara Korerokore | - | - | - | - |
| Ngaohihi - I / O | - | - | - | - |
| Atanga | - | - | - | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Momo | - | - | - | - |
| Ngaohihi - Core | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Tau Whakatau | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Raupapa | - | - | - | - |
| A-Chip RAM | - | - | - | - |
Tangohia a X66AK2H12AAAWA2 PDF Datasheets me Texas Instruments tuhinga mo X66AK2H12AAAWA2 - Texas Instruments.
X66AK2H12AAAWA24Texas InstrumentsIC DSP ARM SOC BGA
X66AK2H06AXAAW2Texas InstrumentsIC DSP ARM SOC BGA
X66AK2H06XAAW2Texas InstrumentsIC DSP ARM SOC BGA
X66AK2H12AAWA2Texas InstrumentsIC DSP ARM SOC BGA
X66AK2H12AXAAW2Texas InstrumentsIC DSP ARM SOC BGA
X66AK2H12AAAW24Texas InstrumentsIC DSP ARM SOC BGA
X66AK2H06AAWA24Texas InstrumentsIC DSP ARM SOC BGA
X66AK2H06AAAWA2Texas InstrumentsIC DSP ARM SOC BGA
X66AK2H06AAW2Texas InstrumentsIC DSP ARM SOC BGA
X66AK2H06AAW24Texas InstrumentsIC DSP ARM SOC BGA
X66AK2H12AAW24Texas InstrumentsIC DSP ARM SOC BGA
X66AK2H12AAAW2Texas InstrumentsIC DSP ARM SOC BGA
X66AK2H12AAW2Texas InstrumentsIC DSP ARM SOC BGA
X66AK2H06AAAWA24Texas InstrumentsIC DSP ARM SOC BGA
X66AK2H70XAAW24Texas InstrumentsIC DSP ARM SOC BGA
X66AK2H06AAWA2Texas InstrumentsIC DSP ARM SOC BGA
X66AK2H12AAWA24Texas InstrumentsIC DSP ARM SOC BGA
X66AK2H12XAAW2Texas InstrumentsIC DSP ARM SOC BGAKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.