- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Kei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $132.43 | $132.43 |
VCBUP7CT1 Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Luminary Micro / Texas Instruments - VCBUP7CT1, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Luminary Micro / Texas Instruments - VCBUP7CT1
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Texas Instruments |
| Ngaohihi - I / O | 1.8V, 3.3V |
| Ngaohihi - Core | 1.30V |
| Momo | Digital Media System-on-Chip (DMSoC) |
| Raupapa | TMS320DM646x, DaVinci™ |
| Tae Mahi | 0°C ~ 85°C (TC) |
| A-Chip RAM | 248kB |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Haumahara Korerokore | ROM (8 kB) |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 4 (72 Hours) |
| Te Tae Kaituku Taeke | 6 Weeks |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Atanga | EBI/EMI, Ethernet, HPI, I²C, McASP, PCI, SPI, UART, USB |
| Tau Whakatau | 1GHz DSP, 500MHz ARM® |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Luminary Micro / Texas Instruments VCBUP7CT1.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | VCBUP7CCUT6 | VCBUP7CT7 | VCBU3730GSCUS100 | VCBUP7TC6 |
| Kaihanga | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments |
| Momo | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | - | - | - | - |
| Te Tae Kaituku Taeke | - | - | - | - |
| Ngaohihi - Core | - | - | - | - |
| A-Chip RAM | - | - | - | - |
| Atanga | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Haumahara Korerokore | - | - | - | - |
| Tau Whakatau | - | - | - | - |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | - | - | - | - |
| Ngaohihi - I / O | - | - | - | - |
VCBUC8168CCYG2Luminary Micro / Texas InstrumentsIC DGTL MEDIA PROCESSR 1031FCBGA
VCBAAJ0B-00000-000Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
VCBUP8168CCYG2Luminary Micro / Texas InstrumentsIC DGTL MEDIA PROCESSR 1031FCBGA
VCBAS00B-AZC00-000Carling TechnologiesSWITCH ROCKERKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.