- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Kei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $40.874 | $40.87 |
TMSC6727BZDH350TAN Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Luminary Micro / Texas Instruments - TMSC6727BZDH350TAN, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Luminary Micro / Texas Instruments - TMSC6727BZDH350TAN
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Texas Instruments |
| Ngaohihi - I / O | 3.30V |
| Ngaohihi - Core | 1.40V |
| Momo | Floating Point |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 256-BGA (17x17) |
| Raupapa | TMS320C672x |
| Packaging | Tray |
| Paa / Case | 256-BGA |
| Tae Mahi | 0°C ~ 90°C (TC) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| A-Chip RAM | 288kB |
| Haumahara Korerokore | ROM (384 kB) |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Te Tae Kaituku Taeke | 9 Weeks |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Atanga | EBI/EMI, HPI, I²C, McASP, SPI |
| Tau Whakatau | 350MHz |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Luminary Micro / Texas Instruments TMSC6727BZDH350TAN.
| Huanga hua | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | TMSC6727BZDH300TAN | TMSDC6727BZDHA250 | TMSDC6727BGDHA250 | TMSDM642AZDK5TAN |
| Kaihanga | Luminary Micro / Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments |
| Ngaohihi - I / O | - | - | - | - |
| Te Tae Kaituku Taeke | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Momo | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Atanga | - | - | - | - |
| Haumahara Korerokore | - | - | - | - |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | - | - | - | - |
| Packaging | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Tau Whakatau | - | - | - | - |
| A-Chip RAM | - | - | - | - |
| Ngaohihi - Core | - | - | - | - |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | - | - | - | - |
TMSC33AA071PZQTexas Instruments
TMSDC6727BGDH250ATexas Instruments
TMSC6727BZDH300TANLuminary Micro / Texas InstrumentsIC DGTL SIGNAL PROCESSOR 256BGA
TMSDC6727BGDHATexas Instruments
TMSC339A084PZQTexas Instruments
TMSDDVI602AZDK600Texas Instruments
TMSC33AA062PZQTexas Instruments
TMSC346BA004PZ-TRTexas Instruments
TMSC33AA056PZQTexas Instruments
TMSC346BA020PZ-TNA
TMSCO1Schneider ElectricSMARTMODULECANOPEN-1SUBD9
TMSC346BA009PZ-TNAKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.