- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Hoahoa PCN / Tohu
New Material Update 03/Nov/2014.pdf TAS5414C/TAS5424C Datasheet Update 23/Sep/2014.pdfHuihuinga PCN / Takenga
Polyimide Add 14/Dec/2020.pdfHTML Datasheet
TAS54x4C-Q1.pdfTAS5424CTDKERQ1 Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Texas Instruments - TAS5424CTDKERQ1, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Texas Instruments - TAS5424CTDKERQ1
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Texas Instruments |
| Tuhinga o mua | 6V ~ 24V |
| Momo | Class D |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 44-HSSOP |
| Raupapa | Automotive, AEC-Q100 |
| Paa / Case | 44-BSSOP (0.433", 11.00mm Width) Exposed Pad |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo putanga | 4-Channel (Quad) |
| Tae Mahi | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Kaha Mahinga Kaha Max Channels @ Load | - |
| Ngā āhuatanga | Depop, Differential Inputs, Short-Circuit and Thermal Protection, Shutdown |
| Tau hua hua | TAS5424 |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Texas Instruments TAS5424CTDKERQ1.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | TAS5424BTDKERQ1 | TAS5424BTDKDRQ1 | TAS5424ATDKDRQ1 | TAS5424TDKDRQ1G4 |
| Kaihanga | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments |
| Momo putanga | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Ngā āhuatanga | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Tuhinga o mua | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Kaha Mahinga Kaha Max Channels @ Load | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Momo | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
Tangohia a TAS5424CTDKERQ1 PDF Datasheets me Texas Instruments tuhinga mo TAS5424CTDKERQ1 - Texas Instruments.
TAS5424BTDKDRQ1Texas InstrumentsIC AMP CLASS D QUAD 150W 44HSSOP
TAS5424BTDKERQ1Texas InstrumentsTAS5424B-Q1 - TAS5414B-Q1, TAS54
TAS5424TDKDRQ1Texas InstrumentsIC AMP CLASS D QUAD 116W 44HSSOP
TAS5424TDKDQ1G4Texas InstrumentsIC AMP CLASS D QUAD 116W 44HSSOP
TAS5424ATDKDQ1G4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC AMP AUDIO 116W QUAD D 44SSOP
TAS5441QPWPRQ1Texas Instruments
TAS5424ATDKDRMQ1Texas InstrumentsIC AMP CLASS D QUAD 116W 44HSSOP
TAS5424TDKDRQ1G4Texas InstrumentsIC AMP CLASS D QUAD 116W 44HSSOP
TAS5431QPWPRQ1Texas InstrumentsIC AMPLIFIER
TAS5424ATDKDRQ1Texas InstrumentsIC AMP CLASS D QUAD 116W 44HSSOP
TAS5424TDKDQ1Texas InstrumentsIC AMP CLASS D QUAD 116W 44HSSOP
TAS5424ATPHDRMQ1Texas Instruments
TAS5424ATDKDRQ1G4Texas InstrumentsIC AMP CLASS D QUAD 116W 44HSSOPKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.