- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML Datasheet
Cylindrical Battery Holders.pdfHoahoa PCN / Tohu
Cylindrical Battery Holders.pdfHuihuinga PCN / Takenga
Wafer Fab Site 21/May/2019.pdfCDCVF25081PW Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Texas Instruments - CDCVF25081PW, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Texas Instruments - CDCVF25081PW
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Texas Instruments |
| Tuhinga o mua | 3V ~ 3.6V |
| Momo | PLL Clock Driver |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 16-TSSOP |
| Raupapa | - |
| Ratonga - Whakauru: Whakaputa | 2:8 |
| Paa / Case | 16-TSSOP (0.173', 4.40mm Width) |
| Pūhera | Tube |
| PLL | Yes with Bypass |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Whakaputa | LVTTL |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C |
| Tuhinga o mua | 1 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Whakauru | LVTTL |
| Tautanga - Max | 200MHz |
| Kawewehe / Whakanao | No/No |
| Motuhake - Whakauru: Whakaputa | No/No |
| Tau hua hua | CDCVF25081 |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Texas Instruments CDCVF25081PW.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | CDCVF25081PWRG4 | CDCVF25081PWG4 | CDCVF25081PWR | CDCVF25084PWRG4 |
| Kaihanga | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments |
| Whakauru | - | - | - | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| PLL | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Kawewehe / Whakanao | - | - | - | - |
| Whakaputa | - | - | - | - |
| Ratonga - Whakauru: Whakaputa | - | - | - | - |
| Tautanga - Max | - | - | - | - |
| Momo | - | - | - | - |
| Tuhinga o mua | - | - | - | - |
| Motuhake - Whakauru: Whakaputa | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Tuhinga o mua | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Tangohia a CDCVF25081PW PDF Datasheets me Texas Instruments tuhinga mo CDCVF25081PW - Texas Instruments.
CDCVF2509APWG4Texas InstrumentsIC PLL CLOCK DRIVER 24TSSOP
CDCVF25084PWG4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC 3.3V 1:8 X4 CLK MULT 16-TSSOP
CDCVF2509APWTexas InstrumentsIC PLL CLOCK DRIVER 24TSSOP
CDCVF2505PWG4Texas InstrumentsIC 3.3V PLL CLOCK-DRVR 8-TSSOP
CDCVF2505PWRG4Texas Instruments
CDCVF25084PWRTexas Instruments
CDCVF2505PW(CKV05)BB/TIKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.