- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Raraunga
66AK2H14,12,06.pdf66AK2H12AXAAW2 Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Texas Instruments - 66AK2H12AXAAW2, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Texas Instruments - 66AK2H12AXAAW2
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Texas Instruments |
| Ngaohihi - I / O | 0.85V, 1.0V, 1.35V, 1.5V, 1.8V, 3.3V |
| Ngaohihi - Core | Variable |
| Momo | DSP+ARM® |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 1517-FCBGA (40x40) |
| Raupapa | 66AK2Hx KeyStone Multicore |
| Paa / Case | 1517-BBGA, FCBGA |
| Pūhera | Tray |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | 0°C ~ 85°C (TC) |
| A-Chip RAM | 12.75MB |
| Haumahara Korerokore | ROM (384kB) |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Atanga | EBI/EMI, Ethernet, DMA, I²C, Serial RapidIO, SPI, UART/USART, USB 3.0 |
| Tau Whakatau | 1.2GHz |
| Tau hua hua | 66AK2 |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | 5A002A1 |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Texas Instruments 66AK2H12AXAAW2.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | 66AK2H12AAAWA24 | 66AK2H12AAAW2 | 66AK2H12AAAW24 | 66AK2H12BXAAW2 |
| Kaihanga | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments |
| Ngaohihi - Core | - | - | - | - |
| A-Chip RAM | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Ngaohihi - I / O | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Tau Whakatau | - | - | - | - |
| Haumahara Korerokore | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Atanga | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Momo | - | - | - | - |
Tangohia a 66AK2H12AXAAW2 PDF Datasheets me Texas Instruments tuhinga mo 66AK2H12AXAAW2 - Texas Instruments.
66AK2H06DAAWA24Texas Instruments66AK2H06DAAWA24
66AK2H12AAAWA24Texas InstrumentsIC DSP ARM SOC 1517BGA
66AK2H12AAAW2Texas InstrumentsIC DSP ARM SOC 1517BGA
66AK2H12BXAAW2Texas InstrumentsIC DSP ARM SOC 1517FCBGA
66AK2H06DXAAW2Texas InstrumentsIC DSP ARM SOC FCBGA
66AK2H12BAAW24Texas InstrumentsIC DSP ARM SOC 1517FCBGA
66AK2H12DAAWA24Texas Instruments66AK2H12DAAWA24
66AK2H12AAAWA2Texas InstrumentsIC DSP ARM SOC 1517BGA
66AK2H12DAAWA2Texas Instruments66AK2H12DAAWA2
66AK2H06DAAW2Texas Instruments
66AK2H12BAAWA2Texas InstrumentsIC DSP ARM SOC 1517FCBGA
66AK2H06DAAW24Texas Instruments66AK2H06DAAW24
66AK2H12DAAW24Texas Instruments66AK2H12DAAW24
66AK2H12DAAW2Texas Instruments66AK2H12DAAW2
66AK2H12BAAWA24Texas InstrumentsIC DSP ARM SOC 1517FCBGA
66AK2H12AAAW24Texas InstrumentsIC DSP ARM SOC 1517BGA
66AK2H06DAAWA2Texas Instruments66AK2H06DAAWA2
66AK2H12BAAW2Texas InstrumentsIC DSP ARM SOC 1517FCBGAKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.