- Bran***Lewis
- 2026/05/11
LT3971IDD-5#PBF Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Linear Technology - LT3971IDD-5#PBF, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Linear Technology - LT3971IDD-5#PBF
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Linear Technology |
| Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) | 5V |
| Putanga - Whakaputa (Max) | - |
| Momotuhi - Input (Min) | 4.3V |
| Ngaohihi - Whakauru (Max) | 38V |
| Topology | Buck |
| Kaiwhakahaere Tukutahi | No |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 10-DFN (3x3) |
| Raupapa | - |
| Paa / Case | 10-WFDFN Exposed Pad |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūhera | Bulk |
| Momo putanga | Fixed |
| Whirihoranga Whakaputa | Positive |
| Tae Mahi | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Tau o nga Hua | 1 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Mahinga | Step-Down |
| Rautanga - Whakawhiti | 200kHz ~ 2MHz |
| Nama - Whakaputa | 1.2A |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Linear Technology LT3971IDD-5#PBF.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | LT3971IDD-5#TRPBF | LT3971IDD-5#PBF | LT3971IDD-3.3#PBF | LT3971IDD-3.3#TRPBF |
| Kaihanga | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. |
| Kaiwhakahaere Tukutahi | - | - | - | - |
| Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Topology | - | - | - | - |
| Ngaohihi - Whakauru (Max) | - | - | - | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Mahinga | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tau o nga Hua | - | - | - | - |
| Momo putanga | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Putanga - Whakaputa (Max) | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Momotuhi - Input (Min) | - | - | - | - |
| Rautanga - Whakawhiti | - | - | - | - |
| Whirihoranga Whakaputa | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Nama - Whakaputa | - | - | - | - |
LT3971IMSELinear Technology / Analog Devices
LT3971IMSE-3.3Linear Technology / Analog Devices
LT3971IDD#TRPBF
LT3971IDD#TRA1PBFLTKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.