- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Kei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $0.512 | $0.51 |
| 200+ | $0.204 | $40.80 |
| 500+ | $0.198 | $99.00 |
| 1000+ | $0.194 | $194.00 |
HI1806T600R-00 Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Laird-Signal Integrity Products - HI1806T600R-00, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Laird-Signal Integrity Products - HI1806T600R-00
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Laird Technologies - Signal Integrity Products |
| Rahi / Rahi | 0.177' L x 0.063' W (4.50mm x 1.60mm) |
| Raupapa | HI |
| Ratonga | - |
| Paa / Case | 1806 (4516 Metric) |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | -40°C ~ 125°C |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tuhinga o mua | 1 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Taeha @ Ngaa | 60 Ohms @ 100 MHz |
| Teitei (Max) | 0.073' (1.85mm) |
| Pepa Tae | Power, Signal Line |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 10mOhm |
| Whakatauranga onamata (Max) | 6A |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS kore he ture |
| Taumata Maha Kore (MSL) | Not Applicable |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8548.00.0000 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Laird-Signal Integrity Products HI1806T600R-00.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | HI1806T600R-10 | HI1812T800R-00 | HI1806N910R-10 | HI1812T800R-10 |
| Kaihanga | Laird-Signal Integrity Products | Laird-Signal Integrity Products | Laird-Signal Integrity Products | Laird-Signal Integrity Products |
| Teitei (Max) | - | - | - | - |
| Ratonga | - | - | - | - |
| Whakatauranga onamata (Max) | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Tuhinga o mua | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Rahi / Rahi | - | - | - | - |
| Pepa Tae | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Taeha @ Ngaa | - | - | - | - |
| DC Resistance (DCR) (Max) | - | - | - | - |
Tangohia a HI1806T600R-00 PDF Datasheets me Laird-Signal Integrity Products tuhinga mo HI1806T600R-00 - Laird-Signal Integrity Products.
HI1812N121R-10Laird-Signal Integrity ProductsFERRITE BEAD 120 OHM 1812 1LN
HI1701520000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 17POS STR 5MM
HI1801520000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 18POS STR 5MM
HI1701530000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 17POS STR 5MM
HI1801530000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 18POS STR 5MM
HI1800500000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 18POS STR 5MM
HI1800520000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 18POS STR 5MM
HI1800530000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 18POS STR 5MM
HI1811RFCV110HISILIC
HI1806T600RSTEWARD
HI1812V101R-00STEWARD
HI1812RFCV100HISILICONKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.