- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Nga korero taiao
BD25KA5FP-E2 Whisker Info.pdfHTML Datasheet
TO252-3 Taping Spec.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $1.222 | $1.22 |
| 10+ | $1.191 | $11.91 |
| 30+ | $1.17 | $35.10 |
| 100+ | $1.149 | $114.90 |
BD25KA5FP-E2 Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Rohm Semiconductor - BD25KA5FP-E2, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Rohm Semiconductor - BD25KA5FP-E2
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | LAPIS Technology |
| Rae Tae (Max) | 0.2V @ 200mA |
| Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) | 2.5V |
| Putanga - Whakaputa (Max) | - |
| Ngaohihi - Whakauru (Max) | 5.5V |
| Pūrere Pūrere Whakarato | TO-252 |
| Raupapa | - |
| Ngā Āhuatanga Tiaki | Over Current, Over Temperature, Soft Start |
| Paa / Case | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| PSRR | 50dB (120Hz) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo putanga | Fixed |
| Whirihoranga Whakaputa | Positive |
| Tae Mahi | -40°C ~ 105°C |
| Tuhinga o mua | 1 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Tae - Whakaaetanga (Max) | 550 µA |
| I teie nei - Quiescent (Iq) | 550 µA |
| Nama - Whakaputa | 500mA |
| Ngā Āhuatanga Mana | - |
| Tau hua hua | BD25KA5 |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Rohm Semiconductor BD25KA5FP-E2.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | BD25KA5WFP-E2 | BD25KA5WF-E2 | BD25IA5MEFJ-ME2 | BD25IA5WEFJ-E2 |
| Kaihanga | Rohm Semiconductor | Rohm Semiconductor | Rohm Semiconductor | Rohm Semiconductor |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Ngā Āhuatanga Mana | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Putanga - Whakaputa (Max) | - | - | - | - |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| I teie nei - Quiescent (Iq) | - | - | - | - |
| Tae - Whakaaetanga (Max) | - | - | - | - |
| Ngaohihi - Whakauru (Max) | - | - | - | - |
| Rae Tae (Max) | - | - | - | - |
| Momo putanga | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| PSRR | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Tuhinga o mua | - | - | - | - |
| Whirihoranga Whakaputa | - | - | - | - |
| Nama - Whakaputa | - | - | - | - |
| Ngā Āhuatanga Tiaki | - | - | - | - |
Tangohia a BD25KA5FP-E2 PDF Datasheets me Rohm Semiconductor tuhinga mo BD25KA5FP-E2 - Rohm Semiconductor.
BD260-16STMicroelectronics
BD2610GW A2Kaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.