- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Raraunga
Cylindrical Battery Holders.pdfBA6566 Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Rohm Semiconductor - BA6566, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Rohm Semiconductor - BA6566
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | LAPIS Technology |
| Tuhinga o mua | 1.15V ~ 1.27V |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 18-DIP |
| Raupapa | - |
| Mana (Watts) | 1.1 W |
| Paa / Case | 18-DIP (0.300', 7.62mm) |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | -35°C ~ 60°C |
| Tuhinga o mua | 1 |
| Momo Tae | Through Hole |
| Atanga | - |
| Mahinga | Speech Network IC |
| I teie nei - Te tuku | - |
| Tau hua hua | BA6566 |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Rohm Semiconductor BA6566.
| Huanga hua | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | BA6566 | BA6566FP-E2 | BA6664FM | BA6569AS |
| Kaihanga | Rohm Semiconductor | Rohm Semiconductor | LAPIS Technology | ROH |
| Momo Tae | Through Hole | Surface Mount | - | - |
| Tae Mahi | -35°C ~ 60°C | -35°C ~ 60°C | - | - |
| I teie nei - Te tuku | - | - | - | - |
| Atanga | - | - | - | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 18-DIP | 24-HSOP | - | - |
| Mahinga | Speech Network IC | Speech Network IC | - | - |
| Mana (Watts) | 1.1 W | 1.35 W | - | - |
| Tau hua hua | BA6566 | BA6566 | - | - |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) | - | - |
| Tuhinga o mua | 1.15V ~ 1.27V | 1.15V ~ 1.27V | - | - |
| Paa / Case | 18-DIP (0.300', 7.62mm) | 24-SOP (0.213", 5.40mm Width) + 2 Heat Tabs | - | - |
| Tuhinga o mua | 1 | 1 | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
Tangohia a BA6566 PDF Datasheets me Rohm Semiconductor tuhinga mo BA6566 - Rohm Semiconductor.
BA6569ASROHKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.