- Jess***Jones
- 2026/04/17
Raraunga
Goldmax, C0G 330 Series.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $0.572 | $0.57 |
C317C562G1G5TA7301 Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau KEMET - C317C562G1G5TA7301, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki KEMET - C317C562G1G5TA7301
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | KEMET |
| Putanga - Kua tohua | 100V |
| Te manawanui | ±2% |
| Te matotoru (Max) | - |
| Te Tae Tema | C0G, NP0 |
| Rahi / Rahi | 0.150' L x 0.100' W (3.81mm x 2.54mm) |
| Raupapa | GoldMax 300 Comm C0G |
| Ratonga | - |
| Paa / Case | Radial |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | -55°C ~ 125°C |
| Momo Tae | Through Hole |
| Te Kāhua Ara | Formed Leads |
| Te Whakahaere Arataki | 0.200' (5.08mm) |
| Teitei - Tae (Max) | 0.200' (5.08mm) |
| Ngā āhuatanga | Low ESL |
| Raatau Kore | - |
| Te kaha | 5600 pF |
| Tau hua hua | C317C |
| Nga tono | General Purpose |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | Not Applicable |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0060 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki KEMET C317C562G1G5TA7301.
| Huanga hua | ![]() |
|
|---|---|---|
| Tau Wae | C317C562G1G5TA7301 | ERJ-U14D14R7U |
| Kaihanga | KEMET | Panasonic Electronic Components |
| Te matotoru (Max) | - | - |
| Teitei - Tae (Max) | 0.200' (5.08mm) | 0.028" (0.70mm) |
| Raatau Kore | - | - |
| Momo Tae | Through Hole | - |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) |
| Te Whakahaere Arataki | 0.200' (5.08mm) | - |
| Tau hua hua | C317C | ERJ-U14 |
| Ratonga | - | AEC-Q200 |
| Tae Mahi | -55°C ~ 125°C | -55°C ~ 155°C |
| Raupapa | GoldMax 300 Comm C0G | ERJ-U14 |
| Te Kāhua Ara | Formed Leads | - |
| Rahi / Rahi | 0.150' L x 0.100' W (3.81mm x 2.54mm) | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Te manawanui | ±2% | ±0.5% |
| Putanga - Kua tohua | 100V | - |
| Ngā āhuatanga | Low ESL | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 |
| Te Tae Tema | C0G, NP0 | ±100ppm/°C |
| Paa / Case | Radial | 1210 (3225 Metric) |
| Nga tono | General Purpose | - |
| Te kaha | 5600 pF | - |
Tangohia a C317C562G1G5TA7301 PDF Datasheets me KEMET tuhinga mo C317C562G1G5TA7301 - KEMET.
Kaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.