- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Raraunga
NJG1801K75.pdfHTML Datasheet
NJG1801K75.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $0.468 | $0.47 |
| 10+ | $0.384 | $3.84 |
| 30+ | $0.343 | $10.29 |
| 100+ | $0.301 | $30.10 |
| 500+ | $0.263 | $131.50 |
| 1000+ | $0.25 | $250.00 |
NJG1801K75-TE1 Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Nisshinbo Micro Devices Inc. - NJG1801K75-TE1, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Nisshinbo Micro Devices Inc. - NJG1801K75-TE1
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | JRC (Nisshinbo Micro Devices) |
| Tuhinga o mua | 1.8V ~ 5V |
| Topology | - |
| Nga Utu Whakatau | 2.5GHz, 5.9GHz |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 6-DFN (1x1) |
| Raupapa | - |
| Momo RF | 802.11a/b/g/n/ac |
| Paa / Case | 6-XFDFN Exposed Pad |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| P1dB | 31dBm |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | -40°C ~ 105°C |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Whakamotu | 28dB |
| Te Hainatanga Whakataunga | 0.45dB |
| Hapa | 50Ohm |
| IIP3 | - |
| Mahinga Rawe | 6GHz |
| Ngā āhuatanga | - |
| Takahanga | SPDT |
| Tau hua hua | NJG1801 |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Nisshinbo Micro Devices Inc. NJG1801K75-TE1.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | NJG1806K75-TE1 | NJG1809ME7-TE1 | NJG1801BKGC-A-TE3 | NJG1804K64-TE1 |
| Kaihanga | Nisshinbo Micro Devices Inc. | Nisshinbo Micro Devices Inc. | Nisshinbo Micro Devices Inc. | Nisshinbo Micro Devices Inc. |
| Momo RF | - | - | - | - |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Ngā āhuatanga | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Te Hainatanga Whakataunga | - | - | - | - |
| Takahanga | - | - | - | - |
| Nga Utu Whakatau | - | - | - | - |
| P1dB | - | - | - | - |
| Tuhinga o mua | - | - | - | - |
| Whakamotu | - | - | - | - |
| Mahinga Rawe | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Hapa | - | - | - | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Topology | - | - | - | - |
| IIP3 | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
Tangohia a NJG1801K75-TE1 PDF Datasheets me Nisshinbo Micro Devices Inc. tuhinga mo NJG1801K75-TE1 - Nisshinbo Micro Devices Inc..
NJG1717KT1JRC
NJG1806K75-TE1JRC
NJG1740MHH-TE1Nisshinbo Micro Devices Inc.IC AMP GPS 40MHZ-780MHZ 26EQFN
NJG1723KT2JRC
NJG1804K64JRC
NJG1801K75JRC
NJG1806K75TE1JRC
NJG1802K51-TE1JRC
NJG1800NB2-TE1JRC
NJG1808K94-TE1JRC
NJG1806K75JRC
NJG1730MD7JRC
NJG1723KT2-TE1JRC
NJG1800NB2JRCKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.