- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Kei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $0.321 | $0.32 |
| 200+ | $0.125 | $25.00 |
| 500+ | $0.12 | $60.00 |
| 1000+ | $0.118 | $118.00 |
ISL43142IR Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Intersil - ISL43142IR, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Intersil - ISL43142IR
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Intersil (Renesas Electronics Corporation) |
| Ngaohihi - Whakaaetanga, Kotahi (V +) | 2.7V ~ 12V |
| Ngaohihi - Whakaaetanga, Tino (V ±) | ±2.6V ~ 6V |
| Whakawhiti Time (Ton, Toff) (Max) | 80ns, 30ns |
| Whakawhitihia te Kotahitanga | SPST - NO/NC |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 16-QFN (3x3) |
| Raupapa | - |
| Paa / Case | 16-VFQFN Exposed Pad |
| Pūhera | Bag |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Whakaoho-a-Whenua (Max) | 65Ohm |
| Tuhinga o mua | 4 |
| Mahahiko Maha / Whakawhanui Whakawhiti | 1:1 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| I teie nei - Nga rerenga (IS (atu)) (Max) | 1nA |
| Crosstalk | -90dB @ 100kHz |
| Toha Tae | 1pC |
| Te taatai-ki-hongere e rite ana (& delta; ron) | 2Ohm |
| Ko te kaha o te Channel (CS (atu), CD (atu)) | 7pF, 7pF |
| -3db Whaiwhata | - |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS kore he ture |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Intersil ISL43142IR.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | ISL43142IRZ | ISL43142IRZ-T | ISL43142IR | ISL43142IR-T |
| Kaihanga | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc |
| Whakawhitihia te Kotahitanga | - | - | - | - |
| Whakawhiti Time (Ton, Toff) (Max) | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Te taatai-ki-hongere e rite ana (& delta; ron) | - | - | - | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Ko te kaha o te Channel (CS (atu), CD (atu)) | - | - | - | - |
| Whakaoho-a-Whenua (Max) | - | - | - | - |
| Ngaohihi - Whakaaetanga, Kotahi (V +) | - | - | - | - |
| Ngaohihi - Whakaaetanga, Tino (V ±) | - | - | - | - |
| -3db Whaiwhata | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Mahahiko Maha / Whakawhanui Whakawhiti | - | - | - | - |
| I teie nei - Nga rerenga (IS (atu)) (Max) | - | - | - | - |
| Toha Tae | - | - | - | - |
| Tuhinga o mua | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Crosstalk | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
ISL43141WR5435Renesas Electronics America IncIC SWITCH SPST-NO X 4 65OHM
ISL43141WR5472Renesas Electronics America IncIC SWITCH SPST-NO X 4 65OHMKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.