- Jess***Jones
- 2026/04/17
Kei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $400.269 | $400.27 |
| 200+ | $159.71 | $31,942.00 |
| 500+ | $154.373 | $77,186.50 |
| 1000+ | $151.736 | $151,736.00 |
1324.17.0116 Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Huber+Suhner, Inc. - 1324.17.0116, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Huber+Suhner, Inc. - 1324.17.0116
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Huber+Suhner |
| VSWR | 1.7 |
| Whakamutunga | N Type Male |
| Raupapa | - |
| Hoki Hoki | - |
| RF Family / Paerewa | WiFi |
| Pūhera | Bulk |
| Tuhinga o mua | 1 |
| Momo Tae | Chassis Mount |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tiaki Ingoa | IP65 |
| Teitei (Max) | 3.150" (80.00mm) |
| Hua | 14dBi |
| Mahinga Rawe | 2.4GHz ~ 2.484GHz |
| Rangahau Rōpū | UHF (2GHz ~ 3GHz) |
| Tautanga (Poari / Pae) | 2.442GHz |
| Ngā āhuatanga | Cable - 600mm |
| Nga tono | 802.11b/g, WLAN |
| Momo Antenna | Module |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8517.71.0000 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Huber+Suhner, Inc. 1324.17.0116.
| Huanga hua | ![]() |
|
|---|---|---|
| Tau Wae | 1324.17.0116 | THS6043IPWPR |
| Kaihanga | Huber+Suhner, Inc. | Texas Instruments |
| Hoki Hoki | - | - |
| Momo Antenna | Module | - |
| Tuhinga o mua | 1 | - |
| Teitei (Max) | 3.150" (80.00mm) | - |
| Mahinga Rawe | 2.4GHz ~ 2.484GHz | - |
| Ngā āhuatanga | Cable - 600mm | - |
| Pūhera | Bulk | Tape & Reel (TR) |
| Tiaki Ingoa | IP65 | - |
| Tautanga (Poari / Pae) | 2.442GHz | - |
| Momo Tae | Chassis Mount | Surface Mount |
| VSWR | 1.7 | - |
| Hua | 14dBi | - |
| Whakamutunga | N Type Male | - |
| Rangahau Rōpū | UHF (2GHz ~ 3GHz) | - |
| Nga tono | 802.11b/g, WLAN | - |
| RF Family / Paerewa | WiFi | - |
| Raupapa | - | - |
Tangohia a 1324.17.0116 PDF Datasheets me Huber+Suhner, Inc. tuhinga mo 1324.17.0116 - Huber+Suhner, Inc..
Kaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.