- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Raraunga
HSC Series Datasheet~.pdfWhārangi Kaupage
Pressure Sensors Line Guide.pdfHSCMNNN015PDAA3 Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Honeywell Sensing and Productivity Solutions - HSCMNNN015PDAA3, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Honeywell Sensing and Productivity Solutions - HSCMNNN015PDAA3
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Tuhinga o mua | 3V ~ 3.6V |
| Kāhua Whakamutunga | J Lead |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 8-SMD |
| Raupapa | TruStability® HSC |
| Pato Muri | Differential |
| Kāhua Port | No Port |
| Tauranga Tauranga | - |
| Paa / Case | 8-SMD, J-Lead |
| Pūhera | Bulk |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo putanga | Analog Voltage |
| Whakaputa | 0.33 V ~ 2.97 V |
| Tae Mahi | -20°C ~ 85°C |
| Te Tatari Mahi | ±15PSI (±103.42kPa) |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Tumau Teitei | ±60PSI (±413.69kPa) |
| Ngā āhuatanga | Amplified Output, Temperature Compensated |
| Tau hua hua | HSCMNNN |
| Nga tono | Board Mount |
| Te tika | ±0.25% |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS Compliant |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 9026.20.4000 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Honeywell Sensing and Productivity Solutions HSCMNNN015PDAA3.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | HSCMNNN015PASA3 | HSCMNNN015PA2A3 | HSCMNNN015PAAA3 | HSCMNNN015PA7A3 |
| Kaihanga | Honeywell Sensing and Productivity Solutions | Honeywell Sensing and Productivity Solutions | Honeywell Sensing and Productivity Solutions | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Kāhua Port | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Nga tono | - | - | - | - |
| Momo putanga | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Whakaputa | - | - | - | - |
| Pato Muri | - | - | - | - |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Te tika | - | - | - | - |
| Kāhua Whakamutunga | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tauranga Tauranga | - | - | - | - |
| Te Tatari Mahi | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Tumau Teitei | - | - | - | - |
| Tuhinga o mua | - | - | - | - |
| Ngā āhuatanga | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Tangohia a HSCMNNN015PDAA3 PDF Datasheets me Honeywell Sensing and Productivity Solutions tuhinga mo HSCMNNN015PDAA3 - Honeywell Sensing and Productivity Solutions.
HSCMNNN006BASA3THoneywell Sensing and Productivity SolutionsTRUSTABILITY PRESSURE SENSORKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.