- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Kei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $1.999 | $2.00 |
| 200+ | $0.798 | $159.60 |
| 500+ | $0.772 | $386.00 |
| 1000+ | $0.758 | $758.00 |
FH33-36S-0.5SH(99) Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Hirose Electric Co Ltd - FH33-36S-0.5SH(99), nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Hirose Electric Co Ltd - FH33-36S-0.5SH(99)
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Hirose |
| Te Whakatau Ngaohiko | 50V |
| Whakamutunga | Solder |
| Raupapa | FH33 |
| Pana | 0.020" (0.50mm) |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | -55°C ~ 85°C |
| Tau o nga Tauranga | 36 |
| Momo Tae | Surface Mount, Right Angle |
| Nga Takahanga Tae | 20 |
| Ko te Whakatau Whakamatau | UL94 V-0 |
| Ko te Kati Ara | Flip Lock |
| Te Poari Whare | Polyamide (PA), Nylon |
| Tae Housing | - |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Teitei i runga i te Poari | 0.047" (1.20mm) |
| Flat Flex Type | FFC, FPC |
| Ngā āhuatanga | Zero Insertion Force (ZIF) |
| FFC, FCB Mate | 0.30mm |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 0.5A |
| Whakaaetanga Mea | Phosphor Bronze |
| Whakaaetia te Poaka Whakaoti | - |
| Whakautu Whakamutunga | Gold |
| Momo Hononga / Hoahoa | Contacts, Bottom |
| Tae Whakamutunga | Tapered |
| Tau hua hua | FH33 |
| Tuhinga Kairangi | Polyamide (PA), Nylon |
| Tae Whakatika | - |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS Compliant |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4051 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Hirose Electric Co Ltd FH33-36S-0.5SH(99).
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | FH33-30S-0.5SH(99) | FH33-32S-0.5SH(99) | FH33-45S-0.5SH(99) | FH33-36S-0.5SH(10) |
| Kaihanga | Hirose Electric Co Ltd | Hirose Electric Co Ltd | Hirose Electric Co Ltd | Hirose Electric Co Ltd |
| Tae Housing | - | - | - | - |
| Momo Hononga / Hoahoa | - | - | - | - |
| Teitei i runga i te Poari | - | - | - | - |
| Flat Flex Type | - | - | - | - |
| Ko te Whakatau Whakamatau | - | - | - | - |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Pana | - | - | - | - |
| Tae Whakatika | - | - | - | - |
| Tuhinga Kairangi | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Nga Takahanga Tae | - | - | - | - |
| Whakautu Whakamutunga | - | - | - | - |
| Whakaaetia te Poaka Whakaoti | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Te Poari Whare | - | - | - | - |
| Tae Whakamutunga | - | - | - | - |
| Whakamutunga | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Ngā āhuatanga | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| FFC, FCB Mate | - | - | - | - |
| Whakaaetanga Mea | - | - | - | - |
| Tau o nga Tauranga | - | - | - | - |
| Te Whakatau Ngaohiko | - | - | - | - |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | - | - | - | - |
| Ko te Kati Ara | - | - | - | - |
Tangohia a FH33-36S-0.5SH(99) PDF Datasheets me Hirose Electric Co Ltd tuhinga mo FH33-36S-0.5SH(99) - Hirose Electric Co Ltd.
FH33-40S-0.5SH(10)Hirose Electric Co LtdCONN FFC BOTTOM 40POS 0.5MM R/A
FH33-30S-0.5SHHirose Electric Co LtdCONN FFC BOTTOM 30POS 0.5MM R/A
FH33-4S-0.5SHHirose Electric Co LtdCONNECTOR
FH33-40S-0.5SHHirose Electric Co LtdCONNECTOR
FH33-32S-0.5SH(99)Hirose Electric Co LtdCONN FFC BOTTOM 32POS 0.5MM R/A
FH33-30S-0.5SH(40)Hirose Electric Co LtdCONNECTOR
FH33-36S-0.5SHHirose Electric Co LtdCONNECTOR
FH33-4S-0.5SH(10)Hirose Electric Co LtdCONN FFC BOTTOM R/A
FH33-40S-0.5SH(40)Hirose Electric Co LtdCONN FFC BOTTOM R/A
FH33-36S-0.5SH(10)Hirose Electric Co LtdCONN FFC BOTTOM 36POS 0.5MM R/A
FH33-45S-0.5SHHirose Electric Co LtdCONNECTOR
FH33-32S-0.5SHHirose Electric Co LtdCONNECTOR
FH33-32S-0.5SH(10)Hirose Electric Co LtdCONN FFC BOTTOM 32POS 0.5MM R/A
FH33-30S-0.5SH(10)Hirose Electric Co LtdCONN FFC BOTTOM 30POS 0.5MM R/A
FH33-30S-0.5SH(99)Hirose Electric Co LtdCONN FFC BOTTOM 30POS 0.5MM R/AKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.