- Jess***Jones
- 2026/04/17
PCN ObsenSencence / Eol
Cylindrical Battery Holders.pdfNga korero taiao
Harwin REACH.pdfM22-2210246 Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Harwin Inc. - M22-2210246, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Harwin Inc. - M22-2210246
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Harwin |
| Te Whakatau Ngaohiko | 100V |
| Whakamutunga | Kinked Pin, Solder |
| Kāhua | Board to Cable/Wire |
| Te whakaheke | Shrouded - 4 Wall |
| Raupapa | M22 |
| Mokowhitu Haupae - Te Tae | - |
| Pitch - Mating | 0.079' (2.00mm) |
| Pūhera | Tube |
| Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui | - |
| Tae Mahi | -25°C ~ 85°C |
| Tau o nga Rarangi | 1 |
| Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea | All |
| Tau o nga Tauranga | 2 |
| Momo Tae | Through Hole, Right Angle |
| Ko te Whakatau Whakamatau | UL94 V-0 |
| Nga Tae Whakamuri | - |
| Rauemi Whakanoho | Polyamide (PA6T), Nylon 6T |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Teitei Whakanoho | 0.195' (4.95mm) |
| Tae Whakanoho | Natural |
| Tiaki Ingoa | - |
| Ngā āhuatanga | - |
| Pato Tere | Detent Lock |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 2A per Contact |
| Momo Hoapā | Male Pin |
| Hoahoa Whakapā | Square |
| Whakaaetanga Mea | Brass |
| Whakapā mai te roa - Pouaka | 0.134' (3.40mm) |
| Whakaauau te Whakaaetanga - Tae | - |
| Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka | - |
| Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae | - |
| Whakaoti Whakamutunga - Pouaka | Tin |
| Whakaoti Whakamutunga - Tae | Tin |
| Momo Hononga | Header |
| Tau hua hua | M22-221 |
| Nga tono | - |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Harwin Inc. M22-2210246.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | M22-2210546 | M22-2210646 | M22-2201246 | M22-2210346 |
| Kaihanga | Harwin Inc. | Harwin Inc. | Harwin Inc. | Harwin Inc. |
| Tiaki Ingoa | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Momo Hoapā | - | - | - | - |
| Rauemi Whakanoho | - | - | - | - |
| Pitch - Mating | - | - | - | - |
| Ngā āhuatanga | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | - | - | - | - |
| Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea | - | - | - | - |
| Tae Whakanoho | - | - | - | - |
| Te Whakatau Ngaohiko | - | - | - | - |
| Nga tono | - | - | - | - |
| Te whakaheke | - | - | - | - |
| Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui | - | - | - | - |
| Hoahoa Whakapā | - | - | - | - |
| Kāhua | - | - | - | - |
| Whakaoti Whakamutunga - Pouaka | - | - | - | - |
| Whakaoti Whakamutunga - Tae | - | - | - | - |
| Whakapā mai te roa - Pouaka | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pato Tere | - | - | - | - |
| Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae | - | - | - | - |
| Ko te Whakatau Whakamatau | - | - | - | - |
| Whakamutunga | - | - | - | - |
| Whakaaetanga Mea | - | - | - | - |
| Teitei Whakanoho | - | - | - | - |
| Nga Tae Whakamuri | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka | - | - | - | - |
| Mokowhitu Haupae - Te Tae | - | - | - | - |
| Tau o nga Tauranga | - | - | - | - |
| Tau o nga Rarangi | - | - | - | - |
| Momo Hononga | - | - | - | - |
| Whakaauau te Whakaaetanga - Tae | - | - | - | - |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
Tangohia a M22-2210246 PDF Datasheets me Harwin Inc. tuhinga mo M22-2210246 - Harwin Inc..
M22-2210946Harwin Inc.CONN HEADER R/A 9POS 2MM
M22-2211046Harwin Inc.CONN HEADER R/A 10POS 2MM
M22-2200845Harwin Inc.CONN HEADER VERT 2MM
M22-2211146Harwin Inc.CONN HEADER R/A 11POS 2MMKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.