- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Raraunga
Cylindrical Battery Holders.pdfHuihuinga PCN / Takenga
2.73KHz.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 5+ | $0.06 | $0.30 |
| 50+ | $0.059 | $2.95 |
| 150+ | $0.058 | $8.70 |
| 500+ | $0.057 | $28.50 |
TPSMD20A Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Littelfuse Inc. - TPSMD20A, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Littelfuse Inc. - TPSMD20A
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Littelfuse |
| Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) | 20V |
| Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp | 32.4V |
| Ngaohihi - Breakdown (Min) | 22.2V |
| Ngā Hononga Korekore | 1 |
| Momo | Zener |
| Pūrere Pūrere Whakarato | DO-214AB (SMCJ) |
| Raupapa | Automotive, AEC-Q101, TPSMD |
| Tiaki Raina Power | No |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Power - Peak Pulse | 3000W (3kW) |
| Paa / Case | DO-214AB, SMC |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Momo Tae | Surface Mount |
| I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 92.6A |
| Capacitance @ Frequency | - |
| Nga tono | Automotive |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.10.0080 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Littelfuse Inc. TPSMD20A.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | TPSMD20CA | TPSMD22CA | TPSMD22A | TPSMD24A |
| Kaihanga | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. |
| Capacitance @ Frequency | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp | - | - | - | - |
| I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Tiaki Raina Power | - | - | - | - |
| Power - Peak Pulse | - | - | - | - |
| Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Ngā Hononga Korekore | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Momo | - | - | - | - |
| Nga tono | - | - | - | - |
| Ngaohihi - Breakdown (Min) | - | - | - | - |
Tangohia a TPSMD20A PDF Datasheets me Littelfuse Inc. tuhinga mo TPSMD20A - Littelfuse Inc..
TPSMD2816CALittelfuse Inc.TVS SURF ASYM DO214AB AEQ101Kaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.