- Bran***Lewis
- 2026/05/11
S4N1RP Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Littelfuse Inc. - S4N1RP, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Littelfuse Inc. - S4N1RP
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Littelfuse |
| Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) | 1.6 V |
| Momotuhi - Tae Atu | 400 V |
| Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) | 1.5 V |
| Pūrere Pūrere Whakarato | Compak |
| Raupapa | - |
| Momo SCR | Standard Recovery |
| Paa / Case | DO-214AA, SMB (3 Leads), Compak |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | -40°C ~ 125°C |
| Momo Tae | Surface Mount |
| I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) | 1 A |
| I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) | 640 mA |
| I teie nei - Tae Atu (Tae) | 10 µA |
| I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) | 25A, 30A |
| I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) | 30 mA |
| I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) | 10 mA |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.30.0080 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Littelfuse Inc. S4N1RP.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | VS-16TTS12STRLPBF | SJ4020LTP | 2S4M(10)-AZ | BTW68-1200RG |
| Kaihanga | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | Littelfuse Inc. | Renesas Electronics America Inc | STMicroelectronics |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| I teie nei - Tae Atu (Tae) | - | - | - | - |
| I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) | - | - | - | - |
| I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) | - | - | - | - |
| I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) | - | - | - | - |
| Momotuhi - Tae Atu | - | - | - | - |
| Momo SCR | - | - | - | - |
| Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) | - | - | - | - |
| Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) | - | - | - | - |
Tangohia a S4N1RP PDF Datasheets me Littelfuse Inc. tuhinga mo S4N1RP - Littelfuse Inc..
SJ4020LTPLittelfuse Inc.HIGH TJ 400V 20A SCR TO220L
2S4M(10)-AZRenesas Electronics America IncSILICON CONTROLLED RECTIFIER
2P4M(CB)-AZRenesas Electronics America IncTHYRISTOR, P-GATE, 2A, 400V
2N1797Powerex Inc.SCR 300V 110A TO94
CR03AM-16A-A#BD0Renesas Electronics America IncSCR 800V 470MA TO92
T627122554DNPowerex Inc.SCR 1.2KV 400A T62
T500124004AQPowerex Inc.SCR 1.2KV 63A TO209ACKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.