- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Raraunga
Cylindrical Battery Holders.pdfHuihuinga PCN / Takenga
2.73KHz.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $0.216 | $0.22 |
| 200+ | $0.084 | $16.80 |
| 500+ | $0.081 | $40.50 |
| 1000+ | $0.079 | $79.00 |
1SMB24CAT3G Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Littelfuse Inc. - 1SMB24CAT3G, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Littelfuse Inc. - 1SMB24CAT3G
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Littelfuse |
| Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) | 24V |
| Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp | 38.9V |
| Ngaohihi - Breakdown (Min) | 26.7V |
| Momo | Zener |
| Pūrere Pūrere Whakarato | SMB |
| Raupapa | - |
| Tiaki Raina Power | No |
| Power - Peak Pulse | 600W |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Paa / Case | DO-214AA, SMB |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Momo Tae | Surface Mount |
| I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 15.4A |
| Capacitance @ Frequency | 366pF @ 1MHz |
| Mahinga Korero | 1 |
| Tau hua hua | 1SMB |
| Nga tono | General Purpose |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.10.0080 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Littelfuse Inc. 1SMB24CAT3G.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | 1SMB24CAT3G | 1SMB24AT3G | 1SMB24CA TR13 PBFREE | 1SMB24AT3G |
| Kaihanga | onsemi | onsemi | Central Semiconductor Corp | Littelfuse Inc. |
| Mahinga Korero | - | - | - | - |
| Nga tono | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tiaki Raina Power | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) | - | - | - | - |
| Ngaohihi - Breakdown (Min) | - | - | - | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Capacitance @ Frequency | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp | - | - | - | - |
| Momo | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Power - Peak Pulse | - | - | - | - |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
Tangohia a 1SMB24CAT3G PDF Datasheets me Littelfuse Inc. tuhinga mo 1SMB24CAT3G - Littelfuse Inc..
1SMB24CASUNMATE
1SMB26CASUNMATE
1SMB26ASUNMATEKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.