- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Raraunga
Cylindrical Battery Holders.pdf0674.300DRT4 Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Littelfuse Inc. - 0674.300DRT4, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Littelfuse Inc. - 0674.300DRT4
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Littelfuse |
| Whakaaetanga Ngaohiko - AC | 250 V |
| Rahi / Rahi | 0.154' Dia x 0.433' L (3.90mm x 11.00mm) |
| Raupapa | 674 |
| Wā Whakautu | Fast Blow |
| Paa / Case | Cartridge, Non-Standard (Axial) |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | - |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo Tae | Through Hole |
| Te whakarewa I²t | 0.0295 |
| Momo Momo | Cartridge, Ceramic |
| DC Resistance | 0.9395 Ohms |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 300 mA |
| Tae | - |
| Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage | 50A |
| Tari Whakaaetanga | CSA, UL |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS kore he ture |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.10.0040 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Littelfuse Inc. 0674.300DRT4.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | 0674.300DRT4P | 0674.400DRT4P | 0674.200DRT4P | 0674.500DRT4 |
| Kaihanga | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | - | - | - | - |
| Te whakarewa I²t | - | - | - | - |
| Tae | - | - | - | - |
| Whakaaetanga Ngaohiko - AC | - | - | - | - |
| Wā Whakautu | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Momo Momo | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Rahi / Rahi | - | - | - | - |
| Tari Whakaaetanga | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| DC Resistance | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
Tangohia a 0674.300DRT4 PDF Datasheets me Littelfuse Inc. tuhinga mo 0674.300DRT4 - Littelfuse Inc..
Kaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.