- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Raraunga
Cylindrical Battery Holders.pdf0473003.MRT1 Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Hamlin / Littelfuse - 0473003.MRT1, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Hamlin / Littelfuse - 0473003.MRT1
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Littelfuse |
| Whakaaetanga Ngaohiko - DC | 125V |
| Whakaaetanga Ngaohiko - AC | 125V |
| Rahi / Rahi | 0.135" Dia x 0.280" L (3.43mm x 7.11mm) |
| Raupapa | PICO® II 473 |
| Wā Whakautu | Slow |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Paa / Case | Axial |
| Ētahi Ingoa | 0473003.MRT1- 0473003MRT1 |
| Tae Mahi | -55°C ~ 125°C |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo Tae | Through Hole |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Te whakarewa I²t | 21 |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Momo Momo | Board Mount (Cartridge Style Excluded) |
| DC Resistance | 0.038 Ohms |
| Whakatauranga onamata | 3A |
| Tae | - |
| Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage | 50A |
| Whakaaetanga | CSA, PSE, UR |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Hamlin / Littelfuse 0473003.MRT1.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | 0473003.MRT1HF | 0473003.MRT1L | 0473003.YRT1 | 0473003.MAT1L |
| Kaihanga | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Momo Momo | - | - | - | - |
| Packaging | - | - | - | - |
| Te whakarewa I²t | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Ētahi Ingoa | - | - | - | - |
| DC Resistance | - | - | - | - |
| Tae | - | - | - | - |
| Rahi / Rahi | - | - | - | - |
| Whakaaetanga Ngaohiko - AC | - | - | - | - |
| Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage | - | - | - | - |
| Wā Whakautu | - | - | - | - |
| Whakaaetanga Ngaohiko - DC | - | - | - | - |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Whakaaetanga | - | - | - | - |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Whakatauranga onamata | - | - | - | - |
Tangohia a 0473003.MRT1 PDF Datasheets me Hamlin / Littelfuse tuhinga mo 0473003.MRT1 - Hamlin / Littelfuse.
Kaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.