- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Kei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $0.835 | $0.84 |
| 200+ | $0.324 | $64.80 |
| 500+ | $0.313 | $156.50 |
| 1000+ | $0.306 | $306.00 |
HUF76139S3 Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Harris Corporation - HUF76139S3, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Harris Corporation - HUF76139S3
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Harris Corporation |
| Vgs (th) (Max) @ Id | 3V @ 250µA |
| Vgs (Max) | ±16V |
| Hangarau | MOSFET (Metal Oxide) |
| Pūrere Pūrere Whakarato | I2PAK (TO-262) |
| Raupapa | - |
| Runa I (Max) @ Id, Vgs | 7.5mOhm @ 75A, 10V |
| Whakaaetanga Mana (Max) | 200W (Tc) |
| Paa / Case | TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA |
| Pūhera | Bulk |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Momo Tae | Through Hole |
| Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds | 2700 pF @ 25 V |
| Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs | 78 nC @ 10 V |
| Momo FET | N-Channel |
| FET Pānga | - |
| Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) | 4.5V, 10V |
| Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) | 30 V |
| I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C | 75A (Tc) |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS kore he ture |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Affected |
| ECCN | EAR99 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Harris Corporation HUF76139S3.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | HUF76139S3ST | HUF76139S3STK | HUF76143S3ST | HUF76143S3 |
| Kaihanga | Fairchild Semiconductor | Fairchild Semiconductor | Fairchild Semiconductor | Fairchild Semiconductor |
| FET Pānga | - | - | - | - |
| Vgs (Max) | - | - | - | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Runa I (Max) @ Id, Vgs | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Hangarau | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds | - | - | - | - |
| Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Whakaaetanga Mana (Max) | - | - | - | - |
| Momo FET | - | - | - | - |
| Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) | - | - | - | - |
| Vgs (th) (Max) @ Id | - | - | - | - |
| I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C | - | - | - | - |
HUF76143S3TIntersil (Renesas Electronics Corporation)
HUF76137S3STIntersil (Renesas Electronics Corporation)
HUF76132SK8TVBSEMI
HUF76139PITS
HUF76137S3SHarris CorporationN-CHANNEL POWER MOSFETKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.