- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Pcntahi atu
2.73KHz.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $18.25 | $18.25 |
50SP90-01-1-04N-F Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Grayhill Inc. - 50SP90-01-1-04N-F, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Grayhill Inc. - 50SP90-01-1-04N-F
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Grayhill, Inc. |
| Whakaaetanga Ngaohiko - DC | 28 V |
| Whakaaetanga Ngaohiko - AC | 115 V |
| Kāhua Whakamutunga | PC Pin |
| Raupapa | 50 |
| Pihanga Whakapae Paepae | Circular - 6.45mm Dia |
| Pūhera | Bulk |
| Tau o nga Tauranga | 4 |
| Te maha o nga Porowhita mo te Poraka | 1 |
| Te maha o nga Peke | 1 |
| Momo Tae | Panel Mount, Through Hole |
| Whakauruhia te Index | Fixed |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Ngā āhuatanga | Shaft and Panel Sealed |
| Te Whakaaro i muri i te Paepae | 13.64mm |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 150mA (AC), 200mA (DC) |
| Whakaaetanga Whakaaetanga | Non-Shorting (BBM) |
| Whakaaetanga Mea | - |
| Whakautu Whakamutunga | Gold |
| Waehe ma te Poraka | SP4T |
| Tau hua hua | 50SP90 |
| Tuhinga o te Maka | 90° |
| Momo Kaihoko | Flatted (3.17mm Dia) |
| Te roa o te Kaihoko | 9.53mm |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS Compliant |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9020 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Grayhill Inc. 50SP90-01-1-04N-F.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | 50SP60-01-1-06N-F | 50SP90-01-1-04N | 50SP60-01-1-04N | 50SP90-01-1-03N |
| Kaihanga | Grayhill Inc. | Grayhill Inc. | Grayhill Inc. | Grayhill Inc. |
| Whakauruhia te Index | - | - | - | - |
| Ngā āhuatanga | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Te maha o nga Peke | - | - | - | - |
| Whakaaetanga Whakaaetanga | - | - | - | - |
| Tau o nga Tauranga | - | - | - | - |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | - | - | - | - |
| Whakaaetanga Mea | - | - | - | - |
| Pihanga Whakapae Paepae | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Waehe ma te Poraka | - | - | - | - |
| Te roa o te Kaihoko | - | - | - | - |
| Tuhinga o te Maka | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Momo Kaihoko | - | - | - | - |
| Te maha o nga Porowhita mo te Poraka | - | - | - | - |
| Kāhua Whakamutunga | - | - | - | - |
| Whakaaetanga Ngaohiko - DC | - | - | - | - |
| Whakautu Whakamutunga | - | - | - | - |
| Whakaaetanga Ngaohiko - AC | - | - | - | - |
| Te Whakaaro i muri i te Paepae | - | - | - | - |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
Tangohia a 50SP90-01-1-04N-F PDF Datasheets me Grayhill Inc. tuhinga mo 50SP90-01-1-04N-F - Grayhill Inc..
50SPT36-01-1-05SGrayhill Inc.SWITCH ROTARY 5POS 150MA 115V
50SP90-01-1-02NGrayhill Inc.SWITCH ROTARY 2POS 150MA 115V
50SP60-01-1-04NGrayhill Inc.SWITCH ROTARY 4POS 150MA 115V
50SPT36-01-1-02NGrayhill Inc.SWITCH ROTARY 2POS 150MA 115V
50SPT36-01-1-04SGrayhill Inc.SWITCH ROTARY 4POS 150MA 115V
50SP60-01-1-06NGrayhill Inc.SWITCH ROTARY 6POS 150MA 115V
50SPT36-01-1-03NGrayhill Inc.SWITCH ROTARY 3POS 150MA 115V
50SPT36-01-1-03SGrayhill Inc.SWITCH ROTARY 3POS 150MA 115V
50SPT36-01-1-05NGrayhill Inc.SWITCH ROTARY 5POS 150MA 115V
50SP60-01-1-06N-FGrayhill Inc.SWITCH ROTARY 6POS 150MA 115V
50SP90-01-2-02NGrayhill Inc.SWITCH ROTARY 2POS 150MA 115V
50SP60-01-2-02NGrayhill Inc.SWITCH ROTARY 2POS 150MA 115V
50SP60-01-1-05NGrayhill Inc.SWITCH ROTARY 5POS 150MA 115V
50SP90-01-1-03NGrayhill Inc.SWITCH ROTARY 3POS 150MA 115V
50SPT36-01-1-04NGrayhill Inc.SWITCH ROTARY 4POS 150MA 115V
50SP90-01-1-04NGrayhill Inc.SWITCH ROTARY 4POS 150MA 115V
50SPT36-01-1-02SGrayhill Inc.SWITCH ROTARY 2POS 150MA 115V
50SP60-01-2-03NGrayhill Inc.SWITCH ROTARY 3POS 150MA 115VKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.