- Jess***Jones
- 2026/04/17
Nga korero taiao
GCT EMEA LTD RoHS, REACH, TSCA, CA Prop65.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $0.096 | $0.10 |
| 200+ | $0.039 | $7.80 |
| 500+ | $0.037 | $18.50 |
| 1000+ | $0.037 | $37.00 |
BG030-03-A-0450-0300-N-G Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau GCT - BG030-03-A-0450-0300-N-G, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki GCT - BG030-03-A-0450-0300-N-G
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | GCT |
| Te Whakatau Ngaohiko | - |
| Whakamutunga | Solder |
| Kāhua | Board to Board |
| Te whakaheke | Unshrouded |
| Raupapa | BG030 |
| Mokowhitu Haupae - Te Tae | - |
| Pitch - Mating | 0.100" (2.54mm) |
| Pūhera | Box |
| Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui | 0.395" (10.03mm) |
| Tae Mahi | -40°C ~ 105°C |
| Tau o nga Rarangi | 1 |
| Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea | All |
| Tau o nga Tauranga | 3 |
| Momo Tae | Through Hole |
| Ko te Whakatau Whakamatau | UL94 V-0 |
| Nga Tae Whakamuri | - |
| Rauemi Whakanoho | Polyamide (PA6T), Nylon 6T |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Teitei Whakanoho | 0.100" (2.54mm) |
| Tae Whakanoho | Black |
| Tiaki Ingoa | - |
| Ngā āhuatanga | - |
| Pato Tere | Push-Pull |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 3A per Contact |
| Momo Hoapā | Male Pin |
| Hoahoa Whakapā | Square |
| Whakaaetanga Mea | Copper Alloy |
| Whakapā mai te roa - Pouaka | 0.118" (3.00mm) |
| Whakaauau te Whakaaetanga - Tae | 0.177" (4.50mm) |
| Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka | Flash |
| Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae | Flash |
| Whakaoti Whakamutunga - Pouaka | Gold |
| Whakaoti Whakamutunga - Tae | Gold |
| Momo Hononga | Header |
| Nga tono | - |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki GCT BG030-03-A-0450-0300-N-G.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | BG030-07-A-0450-0300-N-G | BG030-06-A-0450-0300-N-G | BG030-04-A-0450-0300-N-G | BG030-05-A-0450-0300-N-G |
| Kaihanga | GCT | GCT | GCT | GCT |
| Kāhua | - | - | - | - |
| Mokowhitu Haupae - Te Tae | - | - | - | - |
| Tiaki Ingoa | - | - | - | - |
| Pato Tere | - | - | - | - |
| Momo Hononga | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Whakaoti Whakamutunga - Pouaka | - | - | - | - |
| Nga Tae Whakamuri | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Rauemi Whakanoho | - | - | - | - |
| Tae Whakanoho | - | - | - | - |
| Hoahoa Whakapā | - | - | - | - |
| Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka | - | - | - | - |
| Tau o nga Tauranga | - | - | - | - |
| Te whakaheke | - | - | - | - |
| Nga tono | - | - | - | - |
| Te Whakatau Ngaohiko | - | - | - | - |
| Tau o nga Rarangi | - | - | - | - |
| Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae | - | - | - | - |
| Whakaauau te Whakaaetanga - Tae | - | - | - | - |
| Whakaoti Whakamutunga - Tae | - | - | - | - |
| Momo Hoapā | - | - | - | - |
| Whakamutunga | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Whakaaetanga Mea | - | - | - | - |
| Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui | - | - | - | - |
| Whakapā mai te roa - Pouaka | - | - | - | - |
| Teitei Whakanoho | - | - | - | - |
| Ko te Whakatau Whakamatau | - | - | - | - |
| Pitch - Mating | - | - | - | - |
| Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Ngā āhuatanga | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | - | - | - | - |
Tangohia a BG030-03-A-0450-0300-N-G PDF Datasheets me GCT tuhinga mo BG030-03-A-0450-0300-N-G - GCT.
BG030-02-A-0650-0300-N-GGCT2W, 2.54MM PITCH PIN HDR, SIL, T
BG030-09-A-0650-0300-N-GGCT9W, 2.54MM PITCH PIN HDR, SIL, T
BG030-10-A-0450-0300-N-GGCT10W, 2.54MM PITCH PIN HDR, SIL,
BG030-08-A-0450-0300-N-GGCT8W, 2.54MM PITCH PIN HDR, SIL, T
BG030-06-A-0650-0300-N-GGCT6W, 2.54MM PITCH PIN HDR, SIL, T
BG030-07-A-0450-0300-N-GGCT7W, 2.54MM PITCH PIN HDR, SIL, T
BG030-05-A-0650-0300-N-GGCT5W, 2.54MM PITCH PIN HDR, SIL, T
BG030-04-A-0650-0300-N-GGCT4W, 2.54MM PITCH PIN HDR, SIL, T
BG030-11-A-0450-0300-N-GGCT11W, 2.54MM PITCH PIN HDR, SIL,
BG030-08-A-0650-0300-N-GGCT8W, 2.54MM PITCH PIN HDR, SIL, T
BG030-09-A-0450-0300-N-GGCT9W, 2.54MM PITCH PIN HDR, SIL, T
BG030-05-A-0450-0300-N-GGCT5W, 2.54MM PITCH PIN HDR, SIL, T
BG030-10-A-0650-0300-N-GGCT10W, 2.54MM PITCH PIN HDR, SIL,
BG030-04-A-0450-0300-N-GGCT4W, 2.54MM PITCH PIN HDR, SIL, T
BG030-07-A-0650-0300-N-GGCT7W, 2.54MM PITCH PIN HDR, SIL, TKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.